کد خبر: 1511704/39 زمان: 11:34   1396/12/23 بازدید: 16,262

مطهری و کرپیچ گل نزن از آب درآمدند

تراکتور، اسیر یارگیری غیرمنطقی در نیم فصل

تیم تراکتورسازی در شرایطی که بازی های خوبی انجام می دهد، نمی تواند در امر گلزنی موفق باشد.

به گزارش "ورزش‌سه"، تراکتورسازی با رفتن یحیی گل محمدی و آمدن ارطغرول ساغلام سرمربی ترکیه ای از نظر شکل بازی شرایط خوبی پیدا کرده و بسیار منظم بازی می کند. این تیم در طول مسابقات گذشته مالکیت توپ را در اختیار داشته و توانسته موقعیت های زیادی روی دروازه حریفان ایجاد کند؛ اما این فرصت های گلزنی خیلی راحت از دست می رود و این تیم نمی تواند نتایج مطلوبی به دست آورد.


این اتفاقات در حالی رخ داده که تراکتورسازی در نیم فصل بازیکنان زیادی را به جمع نفراتش اضافه کرد. آنها نفراتی مثل احسان پهلوان، مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر، سلیمان کرپیچ، ارسلان مطهری، رضا شربتی، ژوردی آلمیدا، گریکوف شیمه و... را به خدمت گرفتند؛ اما با وجود این تعداد خرید، مشخص است که تراکتور با مشکل گلزنی مواجه است.

 


سرخپوشان تبریزی اگرچه مهدی شریفی را در نیم فصل از دست دادند؛ اما فرزاد حاتمی و محمدرضا آزادی را در ترکیب خود داشتند و ارسلان مطهری و سلیمان کرپیچ را هم اضافه کردند اما این نفرات جدید هرگز نتوانستند در حد و اندازه های خود ظاهر شوند و برای گلزنی در ترکیب تراکتورسازی موفق عمل کنند.


کرپیچ مهاجم بوسنیایی است که ساغلام به تراکتور آورد اما تا الان اقدام خاصی انجام نداده است تا مشخص شود کیفیت بالایی ندارد. از سوی دیگر مطهری نیز با وجود سابقه ای که در فوتبال ایران دارد، هنوز در ترکیب تراکتور برای گلزنی موفق نبوده و در بازی های گذشته نیز فرصت های پرتعدادی را از دست داده است. 

 


در این شرایط فرزاد حاتمی که گلزن ترین مهاجم تراکتورسازی محسوب می شود، معمولا نیمکت نشین است و محمد رضا آزادی هم که پدیده تراکتور در نیم فصل اول بود خیلی کم بازی می کند. 


به نظر می رسد تراکتورسازان حالا چوب یارگیری غیرمنطقی خود در نیم فصل را می خورند. آنها هافبک های زیادی را به خدمت گرفتند اما در امر جذب مهاجم دقت کافی را نداشتند و الان هم می بینیم که مطهری و کرپیچ نتوانستند باری از روی دوش تیم بردارند. 

 


عکس ها: مصطفی منطقی

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.