کد خبر: 1517630/45 زمان: 18:10   1397/01/26 بازدید: 9,342

52 گل پنالتی تا پایان هفته بیست و هشتم

انصاری بهترین پنالتی‌زن لیگ هفدهم

مهاجم سپاهان با به ثمر رساندن 5 گل از روی نقطه پنالتی عنوان بهترین پنالتی زن لیگ هفدهم را تا پایان هفته بیست و هشتم در اختیار دارد.

به گزارش "ورزش سه"، تا پایان هفته بیست و هشتم 475 گل از خط دروازه ها عبور کرده که از این تعداد 52 گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است. ساسان انصاری با گلی که این هفته مقابل صنعت نفت آبادان از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، با 5 گل پنالتی عنوان بهترین پنالتی زن لیگ را به خود اختصاص داده است. او پیش از این در مصاف با تراکتورسازی، سایپا، پدیده و ذوب آهن موفق به گلزنی از روی نقطه پنالتی شده بود.


محمد قاضی مهاجم این فصل پدیده نیز تا کنون در مصاف با سایپا، تراکتورسازی، سیاه جامگان و پارس جنوبی جم 4 گل را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده است. قاضی 6 گل زده هم در جریان بازی دارد و آمار 10 گل زده را در کارنامه اش دارد.


جاسم کرار نیز مقابل سپاهان همانند بازی رفت یک گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا با دو گلی پنالتی که به استقلال و تراکتورسازی زده بود، جمع گلهای پنالتی اش را به عدد 4 برساند. کرار در این فصل سه گل نیز در جریان بازی به ثمر رسانده و او هم آمار 7 گل زده را به ثبت رسانده است.


جالب است بدانید سایپا و صنعت نفت آبادان با 6 گل زده از روی نقطه پنالتی بیشترین آمار را در این حوزه دارند این در حالی است که شاگردان برانکو در پرسپولیس طی 28 هفته هنوز گل پنالتی دریافت نکرده اند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.