حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1517650/43 زمان: 19:14   1397/01/26 بازدید: 5,677

کمیسیون ماده 5 باشگاه را به مالک جدید می‌دهد

گل‌محمدی: مشکل نفت در مجمع واگذاری است

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد که در صورتی که مجمع نامه واگذاری این باشگاه به مالکان جدید را بدهد این کار انجام خواهد شد.

به گزارش" ورزش سه" وضعیت باشگاه نفت تهران با وجود تغییرات مداوم مالکیت هنوز نابسامان است. رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در این رابطه به رادیو ورزش گفت:«اینکه دو شرکت بهنام پیشرو و تهران کاررسا بخشی از بدهی های باشگاه نفت را پرداخت کرده اند درست است و این مساله باید در مجمع شورای واگذاری حل شود. اینکه چرا حل نشده بخشی اش برمی گردد به سیستم های قضایی و اینکه از طرق قضایی ورود شده و سازمان بازرسی هنوز نتوانسته است مشکل را حل کنند وگرنه واگذاری این موضوع خیلی کار سخت و پیچیده ای نبوده است.»


او افزود:«  من فکر می کنم دوستان ما در رابطه با واگذاری اسیر مسایل  درون مجمع واگذاری هستند. ولی از نظر من به عنوان مسئول کمیسیون ماده 5  این شروط در حال اجرا است و به محض اینکه نامه را به ما بنویسند ما کار را انجام می دهیم.»


او در پاسخ به این موضوع که این نامه نوشته شده و تنها امضای شخصی به نام کاردور را می خواهد گفت:« من چنین شخصی را نمی شناسم و نامش را هم نشنیده ام. من فکر می کنم آقای آل اسحاق بازرس قانونی و آقای شریف حسینی معاون قانونی وزارت نفت اگر نامه را به ما ارسال کنند این کار انجام خواهد شد. دوستان باید با توجه به شواهد و قرائن و حل مسایل واگذاری، تشریفات قانونی را انجام داده تا واگذاری تسریع شود.»


گل محمدی همچنین گفت:« این بلاتکلیفی به ضرر تیم نفت و اظهرمن الشمس است. دوستان باید با درایت و تیزهوشی مشکل را حل کنند و ما هم تلاشمان این است که فشار را روی تیم نفت کم کنیم تا این تیم بتواند نتیجه بگیرد و سهمیه تهران در لیگ برتر کم نشود.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.