کد خبر: 1517740/44 زمان: 11:27   1397/01/27 بازدید: 7,233

اولین جلسه شورای فنی کشتی فرنگی در سال جدید

علی اشکانی نمره قبولی نگرفت

اعضای شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی از عملکرد کادرفنی این تیم در رقابت های قهرمانی آسیا انتقاد کردند.

به گزارش "ورزش سه"، جلسه شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی، صبح امروز در محل خانه کشتی عبداله موحد برگزار شد.


اعضای شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد که بعد از کناره گیری خادم استعفای خود را اعلام کرده بودند، با بازگشت او بار دیگر به فعالیت خود ادامه می دهند.


رسول خادم هم در این نشست که اولین جلسه شورا در سال جدید بود، حضور داشت.

 


مصوبات این نشست به شرح زیر اعلام شد:


1- آقای فرشاد علیزاده سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور گزارشی در خصوص نحوه انتخاب نفرات تیم ملی نوجوانان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا به اعضای شورای فنی ارائه و دلایل انتخاب نفرات اول انتخابی تیم ملی در گزارش مذکور اعلام شد.

 

  • اسامی کشتی گیران منتخب عبارتند از :


45 کیلو : امیررضا ده بزرگی


 48 کیلو : سجاد عباس پور


 51 کیلو : ایمان محمدی


 55 کیلو : امیرحیسن خوانساری


 60 کیلو : شاهین بداغی


 65 کیلو : حسین قاسمی


 71 کیلو: مسعود کاوسی


 80 کیلو: محمد ناقوسی


 92کیلو : محمد نصرتی


 110 کیلو : محمدرضا عبدیان


مربیان: عبدالکریم کاکاحاجی- بهروز حضرتی پور- یک مربی سازنده به معرفی هیات کشتی استان مازندران، یک مربی سازنده تشویقی به معرفی هیات کشتی استان خوزستان بدلیل داشتن 7 سهمیه از نفرات منتخب تیم ملی نوجوانان فرنگی ایران در مسابقات آسیایی.


2- آقای احد پازاج مدیر تیم های ملی بزرگسالان و امید کشتی فرنگی کشور مجددا توضیحات لازم در خصوص صدور مجوز حضور در مرحله اول انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور برای آقایان رامین طاهری، مهدی علیاری و علی ارسلان ارائه و به تایید اعضای شورای فنی رسید. همچنین با حضور آقای محسن حاجی پور در وزن 63 کیلو گرم در مسابقات انتخابی تیم ملی در مرحله اول موافقت گردید.

 

مصطفی صالحی زاده، بهنام مهدی زاده و مهرداد مردانی نیز مجوز حضور مستقیم در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی را دریافت نمودند.


3- در خصوص نتایج حاصله در مسابقات قهرمانی آسیا در کشتی فرنگی بزرگسالان در کشور قرقیزستان، آقای علی اشکانی توضیحات خود را به اعضای شورای فنی ارائه و مورد بحث در شورا واقع گردید.

 

ترکیب نامناسب تیم در استفاده از کشتی گیران با تجربه و کم تجربه در کنار هم، عدم رقابت مناسب و مورد انتظار از برخی از کشتی گیران به ویژه یوسف قادریان، ناداوری در مسابقه محمدعلی گرایی، عدم توجه لازم به اجرای فنون در برنامه های فنی، ضرورت توجه مضاعف به جوانان با انگیزه در اوزان مختلف، تغییر قوانین تخصیص امتیاز به تیم های ملی اول تا دهم و ضرورت توجه به نحوه تنظیم ترکیب تیم در مسابقات بر اساس قانون امتیازدهی جدید، از جمله مسائلی بود که از سوی اعضای شورای فنی در تحلیل عملکرد تیم مذکور مورد بحث قرار گرفت.


4- تقویم فنی سال 97 تیم های ملی کشتی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ارائه و در نهایت به تایید اعضای شورای فنی رسید. برنامه فنی تیم ملی امید کشتی فرنگی به همراه فرآیند مربوطه متعاقبا ارائه خواهد شد.


تقویم مذکور باید به تصویب مجمع فدراسیون کشتی نیز برسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.