کد خبر: 1519600/45 زمان: 19:14   1397/02/03 بازدید: 19,572

نساجی 2 – فجرسپاسی صفر

لیگ یک/ نساجی یک گام دیگر تا لیگ برتر 

نساجی با برتری مقابل فجرسپاسی یک گام دیگر به صعود به لیگ برتر نزدیک شد.

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای حساس هفته سی و سوم لیگ آزادگان نساجی مازندران میزبان فجرسپاسی بود. دو تیم که قبل از این بازی 58 امتیازی بودند، پا به میدان گذاشتند. هواداران نساجی امروز با حضور حداکثری خود شرایط ویژه ای را به وجود آورده بودند. شاگردان جواد نکونام با درخشش محمد عباس زاده خیلی زود به گل اول رسیدند تا عرصه را بر فجری ها تنگ کنند. در تمام زمان نیمه اول این نساجی بود که روی جریان بازی تسلط داشت و بارها توانست روی دروازه حریف موقعیت ایجاد کند. اما مقاومت شاگردان کلانتری باعث شد این نیمه با همان یک گل به سود نساجی به پایان برسد.


فجری ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، نیمه دوم را با تعویض آغاز کردند تا بتوانند روند بازی را به سود خود تغییر دهند. اما جملات احساسی آنها با هوشیاری بازیکنان نساجی همراه شد. شاگردان کلانتری در یکی دو صحنه و از روی ضربات ایستگاهی این فرصت را داشتند تا بازی را به تساوی بکشند ولی دفاع منطقی و هوشیاری بازیکنان نساجی مانع از این امر شد.

 


در دقایق پایانی بازی که فجری ها بی مهابا حمله می کردند، نساجی روی یک ضدحمله و غافلگیری مدافعان فجر توسط سعید خردمند در دقیقه 95 به گل برسد تا اختلاف به دو گل برسد. با این نتیجه فجرسپاسی شانس صعود به لیگ برتر را از دست داد و نساجی هم 61 امتیازی شد تا در کنار دیگر تیم هم استانی اش یعنی خونه به خونه هم امتیاز شوند.


در هفته پایانی خونه به خونه میزبان برق جدید شیراز است و نساجی در تهران به مصاف راه آهن می رود. این در حالی است خونه به خونه با تفاضل گل 21 در مقابل تفاضل گل 17 نساجی شرایط بهتری دارد. در صورتی که هر دو تیم در هفته آخر مقابل حریفان خود به برتری برسند، کار به گل شماری کشیده خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.