کد خبر: 1519721/39 زمان: 12:31   1397/02/04 بازدید: 15,371

با واگذاری باشگاه به بخش خصوصی صورت می گیرد

توقف احتمالی سربازگیری در تراکتور

در صورتی که باشگاه تراکتورسازی به بخش خصوصی واگذار شود، روند جذب بازیکنان سرباز نیز احتمالا متوقف خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه تراکتورسازی این روزها در گیر و دار واگذاری به بخش خصوصی قرار دارد. بعد از صحبت های سردار خرم فرمانده لشگر عاشورای تبریز درباره واگذاری تراکتورسازی حالا این موضوع به صورت جدی تری دنبال می شود. از این رو عباس الیاسی سرپرست باشگاه نیز که به تازگی عهده دار این سمت شده، کارش را در تراکتورسازی جلو می برد و در اولویت برنامه هایش فروش امتیاز باشگاه را قرار داده است.با شرایط موجود به نظر می رسدهمه شرایط برای واگذاری تراکتورسازی مهیا است.


اصلی ترین و جدی ترین گزینه ای که گفته می شود مالکیت تراکتورسازی را برعهده می گیرد، محمدرضا زنوزی مالک دو باشگاه ماشین سازی و گسترش فولاد تبریز است که هواپیمایی آتا را نیز در اختیار دارد. زنوزی که خودش برای گرفتن مالکیت تراکتورسازی اعلام آمادگی کرده، حالا در آستانه این امر قرار گرفته است.


در چنین شرایطی موضوع اصلی بعد از واگذاری احتمالی تراکتورسازی روند سربازگیری باشگاه محسوب می شود. تراکتورسازی در سال های گذشته بازیکنان تاثیرگذار تیم های دیگر را به عنوان سرباز به تبریز برده و با آنها قرارداد بسته و حالا با واگذاری باشگاه مشخص نیست چه اتفاقاتی در این خصوص رخ بدهد.


با این حال به نظر می رسد با خارج شدن تیم از مالکیت سپاه، روند سربازگیری تراکتورسازی نیز متوقف شود و دیگر بازیکنی به عنوان سرباز جذب این تیم نشود. البته این مساله هنوز به طور دقیق مشخص نیست و شاید این روند با وجود واگذاری بازهم ادامه پیدا کند.


مساله دیگر این است که در صورتی که باشگاه بخواهد به بخش خصوصی واگذار شود و دیگر بازیکن سرباز جذب نکند، تکلیف سرباز های کنونی چه می شود؟ نفراتی مانند مهدی پور، پهلوان، شربتی، اسماعیلی فر و ... که هم اکنون سرباز تراکتورسازی هستند و مشخص نیست چه آینده ای در انتظارشان است.


باید منتظر ماند و دید در نهایت چه اتفاقاتی پیرامون مالکیت باشگاه تراکتورسازی طی روزهای آینده رخ می دهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.