حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1519732/44 زمان: 13:05   1397/02/04 بازدید: 17,877

تصمیمات شورای فنی درباره انتخابی تیم ملی کشتی آزاد

پلنگ جویبار مجوز گرفت

تصمیمات شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد در مورد نحوه برگزاری مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم ملی بزرگسالان اعلام شد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که مرحله اول انتخابی تیم ملی کشتی آزاد با حضور اکثر مدعیان برگزار شد، نفرات راه یافته به اردوی تیم ملی برای حضور در بازی های آسیایی و مسابقات جهانی ۲۰۱۸ در مرحله نهایی انتخابی مشخص می شوند که قرار است ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه در تهران برگزار شود. 


در همین راستا امروز شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد تشکیل جلسه داد که اعضا تصمیمات جدیدی را اتخاذ کردند که شاید مهمترین آن اعطای مجوز به رضا یزدانی  ملقب به پلنگ جویبار بود که چند سالی است به دلیل مصدومیت از میادین دور بوده است.  


تصمیمات شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد در مورد این رقابت ها به شرح زیر است:


۱- مسابقات انتخابی تیم ملی در مرحله نهایی در اوزان 57 کیلو گرم، 61 کیلو گرم، 74 کیلو گرم، 79 کیلوگرم، 86 کیلوگرم و 125 کیلو گرم وفق نتایج حاصله و ضوابط فرآیند انتخابی تیم های ملی برگزار شود.


۲- در وزن 65 کیلوگرم سید احمد محمدی به نفرات دارای مجوز این وزن در مرحله نهایی اضافه می شود.


۳- در وزن 97 کیلوگرم با توجه به شرایط آسیب دیدگی آقای رضا یزدانی و ضرورت طی نمودن دوران نقاهت و توانبخشی نامبرده، وی می تواند در مرحله نهایی رقابت ها انتخابی تیم ملی شرکت کند.


۴- در اوزان 70 و 92 کیلوگرم، به دلیل عدم وجود کشتی گیر دارای شرایط خاص در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی(مدال آوران مسابقات جهانی فرانسه و دارندگان مدال طلا از جهانی امید)، و حضور تمامی مدعیان در مرحله اول، ضرورتی به حضور آقایان میثم نصیری و محمد جواد ابراهیمی در رقابت های مرحله نهایی نمی باشد. سایر نفرات دارای مجوز شرکت در مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی در این دو وزن، بعلاوه دو نفر حائز رتبه پنجم از مسابقات مرحله اول در هریک از دو وزن مذکور، می توانند در مرحله نهایی رقابت ها انتخابی شرکت کنند. نفر برتر این دو وزن در این مسابقات،  به همراه میثم نصیری و جواد ابراهیمی به تورنمنت های بین المللی اعزام و مورد ارزیابی کادر فنی به منظور تعیین نفرات برتر اوزان مذکور،  برای حضور در رقابت های جهانی مجارستان قرار خواهند گرفت. رقابت های انتخابی تیم ملی در این دو وزن بصورت دوره ای، اما بدون رقابت دو از سه در دیدار فینال برگزار می شود.


مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی روزهای 20 و 21 اردیبهشت ماه در تهران برگزار می شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.