کد خبر: 1519749/24 زمان: 14:16   1397/02/04 بازدید: 6,203

تاسف‌بار است! به ما می‌گویند ندارهای باغیرت

علایی: دو فصل است فقط دروغ شنیده ایم

مدافع تیم استقلال خوزستان می گوید مسئولین با گذاشتن نام ندارهای باغیرت ما را مقابل هواداران قرار می‌دهند تا به نوعی شرمندگی نتیجه نگرفتن‌هایمان جبران شود.

به گزارش "ورزش سه"،  ابوالفضل علایی مدافع استقلال‌خوزستان درباره از بین رفتن خطر سقوط این تیم گفت: خدا را شکر که سپاهان را شکست دادیم و خطر سقوط را از خود دور کردیم اما این دلیل نمی‌شود که ما سکوت کنیم و در مقابل بی‌تفاوتی مسئولین استقلال‌خوزستان حرفی نزنیم.


او ادامه داد: برای خوشحالی بازیکنان، مربیان و مردم که با بردهای ما به دست آمد خوشحالم. امیدوارم این خوشحالی در شرایط بهتر ایجاد شود نه فقط برای بقا در لیگ برتر.


وی افزود: جالب است مسئولین با گذاشتن نام ندارهای باغیرت ما را مقابل هواداران قرار می‌دهند تا به نوعی شرمندگی نتیجه نگرفتن‌هایمان جبران شود. واقعا جای تاسف دارد که آنها بی‌مسئولیتی خودشان را با چنین جملاتی پوشش می‌دهند. آنها کاری کردند که دیگر بازیکنان تمایلی به حضور در زمین ندارند و اگر بازی می‌کنیم فقط و فقط به خاطر حفظ آبروی خودمان و کادرفنی است.


مدافع استقلال‌خوزستان در پایان گفت: دو فصل است که فقط و فقط دروغ می‌شنوم و از نظر تحمل شنیدن دروغ پیشرفت کردم! در دو سال حضورم در خوزستان با سعی و تلاش بهترین نتایج را در بدترین شرایط برای این تیم ایجاد کردم اما این زحمات یک طرفه بوده و هیچ کس حتی قدمی برای بهبود شرایط برنداشته است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.