کد خبر: kkk3 زمان: 09:52 1397/02/18   بازدید: 14251

در اوج گمانه زنی ها در نصف جهان

تابش مدیرعامل سپاهان شد

با تصمیم مدیرعامل کارخانجات فولاد مبارکه سرپرست موقت باشگاه سپاهان به عنوان مدیرعامل جدید منصوب و معرفی شد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از تغییرات مدیریتی در باشگاه سپاهان و برکناری طاهری بنا به تصمیم هیات مدیره باشگاه زمام امور اجرایی به دست مسعود تابش قائم مقام باشگاه افتاد تا به عنوان سرپرست موقت به وضعیت بحرانی موجود سرو سامان بدهد. 


با بسته شدن پرونده کابوس وار لیگ هفدهم و در اوج گمانه زنی هایی که در خصوص انتخاب مدیرعامل جدید به گوش می رسید با حکم مدیرعامل کارخانجات فولاد مبارکه تابش از سمت سرپرست موقت به سمت مدیرعاملی منصوب شد تا به این ترتیب حواشی پیرامون صندلی مدیریت باشگاه برای لیگ هجدهم به پایان برسد.


در متن حکم مدیرعامل جدید باشگاه که در سایت منتشر شد،آمده است:


جناب آقای مسعود تابش
 با سلام

 

نظر به سابقه طولانی شما در کسوت بازیکن و پست های مدیریتی سپاهان بنابر پیشنهاد هیأت مدیره آن باشگاه ، جنابعالی را به سمت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان منصوب می نمایم تا با همکاری ، هماهنگی و همفکری با اعضاء هیأت مدیره انجام وظیفه نمائید.


انتظار می رود با بکارگیری تجربه چند دهه فعالیت ورزشی در باشگاه سپاهان ضمن مشورت و همکاری با هیات مدیره و خبرگان فوتبال کشور و انتخاب سرمربی ، کادر فنی و بازیکنان شایسته در فصل جدید شاهد رشد و ارتقای سپاهان به جایگاه واقعی خود باشیم که موجب سربلندی باشگاه نامدار سپاهان و خوشحالی هواداران گردد .بدیهی است توجه کافی به دیگر رشته های ورزشی نیز مورد نظر می باشد .


 توفیق شما در انجام وظایف محوله را از درگاه ایزد منان خواستارم .


            بهرام سبحانی
    مدیرعامل فولادمبارکه اصفهان

 

مسعود تابش که سال ها بازوبند کاپیتانی سپاهان را بر بازو بست و در دهه ۶۰ هم سابقه مالکیت و مدیریت سپاهان را در کارنامه دارد از این پس به عنوان مدیرعامل باشگاه رسما امور اجرایی را مدیریت خواهد کرد. او از اوایل دهه ۸۰ تا زمستان سال گذشته به عنوان معاون فنی ، ورزشی و قائم مقام باشگاه مشغول به کار بود و در چند ماه اخیر نیزبه عنوان سرپرست موقت ، مدیریت باشگاه سپاهان را بر عهده داشت.