حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1524197/43 زمان: 17:25   1397/02/25 بازدید: 50,380

سوء تفاهم به وجود آمده حل می‌شود

کاشانی: مسلمان در پرسپولیس می‌ماند

پرسپولیس با صعود به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا فصل را به پایان رساند در حالی که سال پربار و افتخارآمیزی داشت.

به گزارش" ورزش سه" سرخپوشان پایتخت بعد از قهرمانی مجدد در لیگ برتر برای یک پایان خوش نیاز داشت تا الجزیره را حذف کرده و به جمع هشت تیم پایانی برسد. اتفاقی که با گل دقایق پایانی سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس رقم خورد و این تیم با نتایج خوب به تعطیلات بزرگ رفت.


جعفرکاشانی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در رابطه با این بازی گفت:« بازی خوبی بود هرچند داور کم لطفی کرد و بچه ها هم کمی دستپاچه و با استرس بازی کردند.»


او افزود:« مهم این است که این پیروزی مقابل چشم هشتادهزار تماشاگر به دست آمد چرا که هواداران سرمایه های اصلی باشگاه هستند. بچه های ما باید بدانند که این سرمایه یک شبه به دست نیامده و نتیجه تلاش پدرانشان در هفتاد سال اخیر است.»


مدافع وسط سال های دور شاهین، پرسپولیس و تیم ملی همچنین گفت:« سیدجلال حسینی در این بازی عملکرد بسیار خوبی داشت و با گلی که زد باعث شد مثل بازی رفت که آن ها در دقیقه آخر به برد رسیدند ما گل زدیم و صعود کردیم.»


او درباره بازی برگشت با الجزیره اضافه کرد:« به نظرم من داور به پرسپولیس کم لطفی کرد و دو پنالتی ما را نگرفت. ضمن این که مردم و هواداران توقعشان از پرسپولیس بالاست و انتظار دارند امسال بتواند به مراحل بالاتری برسد. »


کاشانی درباره فصل آینده و مشکلاتی چون نقل و انتقالات باشگاه هم گفت:« ما باید تیم را تقویت کنیم به خاطر اینکه در مراحل بالاتر تیم های رقیب بسیار قوی تر هستند و باید در تاکتیک و ارنج بیشتر دقت کنیم.» او افزود:« اگر پنجره نقل و انتقالاتی بازنشود ما فصل بعد از جوان ها استفاده خواهیم کرد. در ایران آنقدر استعداد وجود دارد که اگر خوب دیده شده و آموزش داده شوند می توانند بازیکنان مهمی شوند.  پرسپولیس باشگاهی است که یک بازیکن می تواند با دوبارپوشیدن پیراهن آن مقبول مردم شود. جوان های مستعد وقتی به باشگاه بیایند و درست مدیریت شوند خیلی زود رشد کرده و پرسپولیس هم می تواند مثل تیم های مطرح جهان با استفاده از جوان ها به موفقیت های بزرگتر برسد.» کاشانی گفت:« ما باید به جوان هایمان تکیه و از آن ها استفاده کنیم و به آن ها این را آموزش بدهیم که بدانند لباس چه باشگاهی را به تن می کنند.» رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس همچنین درباره معجزه بازشدن پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی گفت:« معجزه! هم رخ می دهد، همانطور که دیشب اتفاق افتاد و سیدجلال در دقایق پایانی گل برتری را زد.»


پیشکسوت پرسپولیس بااشاره به شرایط این باشگاه در فصل نقل و انتقالات گفت:« امسال صددرصد جوانگرایی خواهیم کرد. هرتیم به 4-5 سردار نیاز دارد و بقیه باید سربازهایی باشند که از نظر فرهنگی آماده حضور در باشگاهی مثل پرسپولیس باشند.»


مدافع وسط سابق تیم ملی، شاهین و پرسپولیس درباره سیدجلال حسینی کاپیتان و مدافع میانی پرسپولیس که گل صعود تیمش را زد هم گفت:« یک تیم همیشه یک بزرگتر نیاز دارد تا تجربیاتی که در زمینه های مختلف به دست آورده را به تیم و دیگر بازیکنان منتقل کند. سیدجلال دیشب نقشی کلیدی داشت و تیم را به جلو می آورد و در نهایت هم آن گل زیبا را زد. از طرف دیگر هم جوان های تیم باید حرف ها و راهنمایی های بزرگتر تیمشان را گوش کنند.»


جعفر کاشانی در ادامه و درباره جدایی محسن مسلمان از پرسپولیس گفت:« من فکر می کنم مسلمان در پرسپولیس بماند چرا که پرسپولیس خانه او است. سوء تفاهمی که پیش آمده مثل هرمشکل خانوادگی حل شدنی است و این موضوع نیز حل خواهد شد.» او در انتها گفت:« به مدیریت باشگاه تبریک می گویم که در این چند سال زحمات زیادی کشیدند. همچنین از هواداران تشکر می کنم که باشگاه را مواقع سخت حمایت های مالی و معنوی کرده اند. با توجه به شناختی که از دکتر سلطانی فر وزیر ورزش وجوانان و اشراف ایشان به ورزش دارم مطمئن هستم که پرسپولیس سال آینده هم شرایط خوب و روبه رشدی خواهد داشت.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.