کد خبر: 1525142/31 زمان: 14:00   1397/02/30 بازدید: 77,031

ستاره آرژانتینی در نقش مدیر ورزشی آبی و اناری ها!

تلاش های مسی برای بردن گریزمان به بارسا

باشگاه اتلتیکومادرید تلاش زیادی برای حفظ آنتوان گریزمان انجام داده است اما.....

به گزارش "ورزش سه"، بارسا به صورت رسمی به دنبال به خدمت گرفتن مهاجم فرانسوی است و از لوئیس سوارز تا ریاست باشگاه برای این امر تلاش کرده اند. بسیاری معتقدند که گریزمان شماره 7 فصل آینده بارسا خواهد بود. از سوی دیگر، اتلتیکو امیدوار است پیش از پایان ماه می میلادی، پاسخ دقیقی از گریزمان دریافت و حداقل یک سال دیگر او را حفظ کنند. آخرین پیشنهاد اتلتی، روز جمعه توسط خیل مارین و سیمئونه به ستاره فرانسوی ارائه شد.

 

در حالی که پیشنهاد مالی ارائه شده توسط اتلتیکو نسبت به بارسا بهتر است ولی گریزمان ترجیح می‌دهد که راهی بارسلونا شود. علت اصلی آن، طبق ادعای نزدیکان او، این است که لیونل مسی با او تماس گرفته و با آغوشی باز، منتظر حضور گریزمان در بارسا است. او به اعتقاد بسیاری بهترین بازیکن جهان است و حضور گریزمان در کنار او می‌تواند بهترین عملکرد را از هر دو بگیرد.

 

 

 

با این حال، گریزمان در مورد جدایی از اتلتیکو دو به شک است. نشریه اکیپ اخیرا مدعی شده که گریزمان دوران خود در اتلتیکو را تمام شده می‌داند و به دنبال فرصت و شرایطی جدید در بارسا و در کنار مسی است ولی تلاش سیمئونه برای نگه داشتن او در اتلتیکو مثبت بوده است. با این حال، تلاش مسی و سوارز در این میان، ممکن است معادلات را به کلی تغییر دهد و او را بار دیگر به بارسا نزدیک کند.

 

بارسا در آن سو هنوز زمان مشخصی برای انتقال در نظر ندارد. به علاوه  باشگاه کاتالان، گزینه دیگری به جای گریزمان در نظر ندارد. بند فسخ گریزمان تا روز یکم جولای 200 میلیون یورو خواهد بود و پس از آن، بارسا باید 100 میلیون یورو برای او بپردازد.

 

 

 

 

مسی می‌خواهد گریزمان بداند که او تمایل زیادی به حضور ستاره فرانسوی دارد ولی از سوی دیگر رونالدو نیز خواهان حضور گریزمان در رئال مادرید است و این موضوع را به فلورنتینو پرز نیز منتقل کرده است. تفاوت بین دو موضوع این است که رونالدو شخصا با گریزمان ارتباطی نداشته است. مسی از این جهت از رونالدو جلو زده است و بارسا نیز مدت‌هاست به دنبال جذب گریزمان است. حالا بارسا فقط باید بند فسخ گریزمان را پرداخت کند تا انتقال نهایی شود. اگر بارسا تا پیش از جام جهانی بخواهد حضور گریزمان را قطعی کند باید 200 میلیون یورو پرداخت کند ولی پس از 1 جولای باید 100 میلیون یورو بپردازد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.