کد خبر: 1525355/4 زمان: 12:00   1397/02/31 بازدید: 6,045

بنگر: سرنوشت نفت تهران سقوط بود

مدافع سابق پرسپولیس و سپاهان معتقد است برای نفت تهران گزینه‌ای به جز سقوط وجود نداشت.

به گزارش "ورزش سه"، نفت تهران عجیب‌ترین تیم لیگ هفدهم بود؛ تیمی با مدعیان فراوان و اخبار و حواشی باورنکردنی که در پایان به لیگ دسته اول سقوط کرد. این در حالی بود که در ترکیب نفتی‌ها چهره‌های سرشناسی حضور داشتند و تصور می‌شد با توجه به نتایج چند هفته آخر بتوانند از سقوط فرار کنند.


محسن بنگر، مدافع سابق پرسپولیس و سپاهان معتقد است اگر نفت تهران به دسته پایین سقوط نمی‌کرد باید به ماهیت فوتبال شک می‌کرد و البته اعتقاد دارد حواشی و مشکلات مدیریتی در این مساله نقش اصلی را ایفا کرده است.


بنگر بعد از پایان لیگ تمرینات اختصاصی خود را دنبال می‌کند و برای فصل آینده نیز به دنبال حضور در لیگ برتر است: فصل تمام شده و من نیز تمرینات اختصاصی‌ام را دنبال می‌کنم. چند پیشنهاد دارم اما فعلا در حال استراحت و سنجیدن شرایط هستم و به زودی درباره فصل آینده تصمیم خواهم گرفت.


مدافع شمالی سابق پرسپولیس و سپاهان که در چند فصل اخیر بهمراه این دو تیم در کورس قهرمانی بود اکنون اتفاق جدیدی را با سقوط با نفت تجربه کرده است. او معتقد است که اتفاقات غیرفوتبالی در این مساله نقش داشته است: این تیم باید سقوط می‌کرد. اگر شرایط به شکل دیگری رقم می‌خورد باید به تیم‌های دیگر شک می‌کردیم و ماهیت فوتبال و برنامه ریزی و ... زیر سوال می‌رفت.


وی در خصوص دریافت مطالباتش از این باشگاه گفت: هر کس آمد یک دروغی گفت و رفت. البته وزارت نفت بیشترین تقصیر را در این رابطه داشت که این باشگاه را به نام نفر خاصی نکرد و طبیعی بود که آنها با این شرایط عجیب از پرداخت سر باز بزنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.