کد خبر: 1525444/48 زمان: 19:17   1397/02/31 بازدید: 28,367

سرمربیان لیگ برتری در راه اراک

علیرضا دهشمند اعلام کرد مذاکرات خوبی با چند مربی لیگ برتری برای در دست گرفتن هدایت آلومینیوم داشته است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم آلومینیوم اراک، یکی از باشگاه‌های صنعتی دسته یک کشور بعد از بقا در لیگ یک به دنبال حضور قدرتمند برای فصل آینده است. حال علیرضا دهشمند، مدیرعامل این تیم در گفت و گو با سایت ما بیان کرد: ما جلسه‌ای با مدیرعامل کارخانه آلومینیوم داشتیم و قصد داریم با حمایت ایشان و استاندار محترم اراک تیمی مدعی برای صعود به لیگ برتر ببندیم. خدا را شکر شرایط باشگاه خوب شده است و توانستیم بدهی‌های گذشته را پرداخت کنیم. در حال حاضر برنامه اصلی ما تدارک تیمی برای صعود به لیگ برتر است.


 
دهشمند در ادامه تصریح کرد: ما در این مدت درآمدزایی کردیم و بدهی خود را پرداخت کردیم. برای سال آینده هم علاوه بر کمک کارخانه منابع مالی دیگری هم وجود دارد و ان‎شالله مشکل مالی نخواهیم داشت.

 

وی در خصوص گزینه‌های مطرح شده از جمله اسکوچیچ، تارتار و ربیعی برای هدایت این تیم گفت: گزینه‌هایی که در رسانه‌ها مطرح شد درست است ولی هنوز صد در صد مشخص نیست. همه این گزینه‌ها در جلسه روز چهارشنبه هیئت مدیره معلوم می‌شود که گزارشی برای ارائه به مدیران باشگاه ارائه کردم. در ضمن حامد بصیری، سرمربی فصل قبل ما هم در اولویت قرار دارد اما به غیر از ایشان ما سه گزینه دیگر داخلی و خارجی مطرح داریم و با آن‌ها صحبت کردیم.

 

مدیرعامل تیم آلومینیوم در آخر تاکید کرد: ما برای لیگ آینده در درجه اول استخوان بندی فصل گذشته خود را حفظ می‌کنیم و بعد به دنبال جذب بازیکنان خوب لیگ یک و لیگ برتری می‌رویم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.