کد خبر: 1525514/31 زمان: 09:53   1397/03/01 بازدید: 24,682

خداحافظی پیرلو در شب پرستاره (عکس)

برخی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال، روز گذشته برای دیدار خداحافظی آندره‌آ پیرلو دور هم جمع شده بودند.

به گزارش "ورزش سه"، قهرمان جهان در سال 2006، پس از یک فصل حضور در نیویورک سیتی در لیگ آمریکا، از هم تیمی‌ها، رقبا و دوستان سابقش دعوت کرد تا در دیدار خداحافظی اش شرکت کنند.

 

پیرلو بیشتر از بازیکنان میلان و اینتر دعوت کرده بود که بیشتر دوران فوتبال خود را نیز در این تیم‌ها سپری کرده است و سال ها در سن سیرو به میدان رفته است. ترکیب تیم سفید رنگ به این شرح بود:" آبیاتی، دیدا، بونوچی، کیه لینی، کاستاکورتا، فاوالی، یانکولوفسکی، مالدینی، نستا، اودو، سیمیچ، زامبروتا، زانتی، بارونیو، کامورانزی، گتوزو، لمپارد، لئوناردو، په په، پیرلو، روی کاستا، وراتی، باجو، دل پیه رو، دی ناتاله، یاکوئینتا، اینزاگی، ماتری، پاتو، رونالدو، توتی، ویه ری" . گل ‌های تیم سفید را پاتو در دقایق 14 و 42، ویه ری در دقیقه 33، اینزاگی در دقایق 75، 79 و 84 و ماتری در دقیقه 77 به ثمر رساند.

 

ترکیب تیم آبی رنگ نیز بدین شرح است:" بوفون، استوراری، آدانی، بارزالی، بونرا، کافو، دیانا، فرارا، کالادزه، ماتراتزی، سرجینیو، پیرلو، آلبرتینی، آمبروزینی، بروکی، ده روسی، دیامانی، مارکیزیو، پروتا، سیدورف، بوریلو، کاسانو، کواگلیارلا، رونالدینیو، شوچنکو، ته وز، تونی، ونتولا". گل‌های تیم آبی رنگ را نیز شوچنکو در دقیقه 1، کواگلیارلا در دقیقه 6، کاسانو در دقیقه 30، کافو در دقیقه 35، سیدورف در دقیقه 45، بروکی در دقیقه 47 و تونی در دقیقه 71 به ثمر رساندند.روبرتو باجو، روبرتو دونادونی، آنتونیو کونته، مکس آلگری و کارلو آنچلوتی نیز مربیانی بودند که در این دیدار حضور داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.