کد خبر: 1525852/48 زمان: 19:24   1397/03/02 بازدید: 85,290

اعتماد کی‌روش به مدافع چند کاره

مدافع جوان ایران که اعتماد سرمربی پرتغالی تیم ملی را به دست آورده، قابلیت بازی در چند پست را به طور همزمان دارد

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش لیست 24 نفره تیم ملی ایران برای حضور در جام جهانی روسیه منتشر شد که حذف یا حضور برخی بازیکنان از ترکیب تیم ملی باعث تعجب اهالی فوتبالی شد. 


یکی از همین بازیکنان محمدرضا خانزاده بود که انتخابش برای لیست تیم ملی بسیار تعجب برانگیز شد. این نکته جالب است که بدانید خانزاده سومین حضور خود را در مسابقات بین‌‌المللی و دومین حضور در جام جهانی را تجربه می‌کند. وی پیش از این از سوی کی‌روش برای حضور در جام جهانی برزیل و جام ملت‌های آسیا و در حال حاضر برای حضور در جام جهانی روسیه در ترکیب ایران قرار گرفته است. 


اما اگر بخواهیم در رابطه با توانایی فنی این بازیکن سخن به زبان بیاوریم، می‌توانیم به قابلیت خانزاده برای بازی در چند پست اشاره کنیم. مدافع سابق تیم پرسپولیس و حال حاضر پدیده ابتدا به عنوان دفاع راست فوتبال خود در لیگ برتر را شروع کرد. اما با گذشت زمان به پست دفاع میانی منتقل شد و بازی‌های نسبتا درخشانی از خود به نمایش گذشت. خانزاده که سه فصل اخیر خود را در دو تیم مشهدی سیاه‌جامگان و پدیده پشت سر گذاشته، در تمامی مسابقات در خط دفاعی به کار گرفته شده و بازی‌‎های نسبتا خوبی ارائه کرده است. 


حال خانزاده با تصمیم کارلوس کی‌روش دومین میدان جهانی خود را تجربه می‌کند و به عنوان بازیکن چند پست تیم ملی شناخته می‌شود و این امید را دارد با درخشش در مسابقات پیش رو جواب اعتماد مرد پرتغالی تیم ملی را بدهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.