کد خبر: 1526045/30 زمان: 20:45   1397/03/03 بازدید: 73,175

واکنش دشان به تصمیم جنجالی ستاره PSG

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، در مورد ماجراهایی که به کناره گیری آدریان رابیو، هافبک جوان پاری سن ژرمن، از فهرست رزرو خروس ها منجر شد، صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رابین که فصل خوبی را با پاری سن ژرمن سپری کرد، در فهرست 23 نفره تیم ملی فرانسه برای جام جهانی قرار نگرفت و تنها به عنوان یکی از بازیکنان ذخیره معرفی شد. اما او اعلام کرد که حاضر نیست در این فهرست جای داشته باشد. این موضوع با واکنش فدراسیون فوتبال فرانسه همراه شد و اکنون دیدیه دشان هم به آن واکنش نشان داد.

او به خبرنگاران گفت:" او نامه ای به فدراسیون فوتبال فرانسه ارسال نکرد؛ بلکه ای میلی برای من فرستاد که در ساعات پایان دوشنبه شب به دست من رسید. من این نامه را خواندم. با او تماس گرفتم و  پیامک فرستادم تا مطمئن شوم که ای میل از طرف خود او بوده است.

او به من جواب نداد اما تایید کرد. پس از آن من با رئیس فدراسیون و رئیس باشگاه پاری سن ژرمن صحبت کردم. من واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم. من می توانم میزان ناامیدی او را درک کنم اما در مورد گرفتن چنین موضعی، باید بدانیم که در مورد یک بازیکن جوان صحبت می کنیم که خودش را از تیم کنار کشید.

 

 

امیدوارم این باعث پخته شدن او شود و اینکه فکر کند. در بالاترین سطح فوتبال، جایی برای احساسی شدن وجود ندارد. یک بازیکن باید در هر شرایطی حرفه ای بماند.

این را بگویم که نمی خواهم بگویم از این شرایط راضی هستم اما قصد ندارم روزها در این مورد صحبت کنم. می دانم که نمی توانم روی او حساب کنم. او حاضر به پذیرفتن نقش ذخیره نشد و اینکه منتظر فرصت بماند. این تصمیم اوست."

تیم ملی فرانسه در جام جهانی با تیم های استرالیا، پرو و دانمارک همگروه خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.