حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1527142/2 زمان: 16:23   1397/03/08 بازدید: 21,057

فکری:با چند تیم لیگ یکی حرف زدم

محمود فکری سرمربی نفت مسجدسلیمان جلسه خود با مدیران  باشگاه جنوبی را منفی ارزیابی می کند.

به گزارش ورزش سه، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال مسجدسلیمان در مثبت نبودن مذاکراتش با مسئولین باشگاه می‌گوید: مثبت نبودن جلسه با مسئولان نفت‌مسجدسلیمان و تاخیری که تا به امروز برای بسته شدن قراردادم حاصل شده همه به عدم منابع مالی که باشگاه قرار بود طی مدت تعیین شده فراهم کند برمی‌گردد.


وی افزود: تا زمانی که منابع مالی مشخص نباشد صحبت در مورد هر چیز دیگری بی‌فایده است. وقتی هنوز شرایط مالی، اسپانسر و مالکیت باشگاه مشخص نیست چطور شما می‌توانید راجع به انتخاب بازیکن، شرایط تمرینی و مابقی برنامه‌هایتان صحبت کنید؟ باید شرایط مالی، نوع پرداختی‌ها و هزینه‌های یک فصل آتی باتوجه به حضور در لیگ‌برتر مشخص شود تا در همین راستا به برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری فکر کرد یا نه؟ من چطور می‌توانم بدون توجه به این موضوع خیلی راحت بنشینم و در مورد رقم قراردادم یا برنامه‌هایم برای فصل آینده با مسئولین صحبت کنم در حالی که هنوز هیچ ضمانت مالی ـ اجرایی را نمی‌بینم. 


از او در مورد سایر پیشنهادهایش و انتخاب تیم فصل آینده‌اش سوال می‌کنیم که می‌گوید: به جز مذاکره با نفت‌مسجدسلیمان با چند تیم لیگ یکی هم صحبت‌هایی صورت گرفته و برنامه‌هایم را به آنها ارائه کردم اما اولویتم حضور در مسجدسلیمان است به شرط آنکه منابع مالی این باشگاه به زودی تامین و تکلیفش مشخص شود. اگر ادامه کارم با مسجدسلیمان حاصل نشد که به یکی از تیم‌های لیگ یکی پاسخ مثبت خواهم داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.