کد خبر: 1527276/39 زمان: 13:34   1397/03/09 بازدید: 27,807

جوانی‌ام را گذاشتم، حقم است تکلیفم را بدانم

کیانی: مسئولان تراکتور جواب تلفنم را نمی‌دهند!

کاپیتان تیم تراکتورسازی ضمن ابراز خوشحالی بابت حضور زنوزی امیدوار است که تیمش در لیگ هجدهم با قدرت به میدان برود.

مهدی کیانی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره تغییر و تحولات مدیریتی در تراکتورسازی عنوان کرد: خوشحالیم که آقای زنوزی تیم را در اختیار گرفتند. به ایشان تبریک می گویم و امیدوارم حضورش در تراکتورسازی منشا خیر باشد. قطعا با حضور او شرایط خوبی برای تراکتورسازی رقم می خورد و امیدوارم سالیان سال موفق باشند.


وی درباره وضعیت خودش با تراکتورسازی تاکید کرد: من قراردادم با تراکتور تمام شده است. از آنجایی که همیشه اولویت اولم تراکتورسازی بوده،‌بسیار دوست دارم وضعیتم را بدانم. اینکه اصلا مسئولان باشگاه مرا می‌خواهند یانه. به هر حال من کاپیتان تیم هستم و طبیعی است که بخواهم تکلیفم روشن شود. از این رو به مدیران باشگاه هرچقدر زنگ می‌زنم، کسی پاسخگو نیست. حداقل آقایان جواب تلفن ما را بدهند تا بدانیم چه باید بکنیم. از طرف دیگر ما هنوز مطالبات خود را نگرفتیم و نمی‌دانیم چه اتفاقاتی رقم می‌خورد.


کاپیتان تراکتورسازی همچنین گفت: من از دو تیم پیشنهادهایی دریافت کردم اما همانطور که گفتم اولویتم تراکتورسازی است. من 11 سال جوانی ام را در تراکتورسازی گذاشتم و می خواهم تکلیفم را بدانم. اگر مرا بخواهند با کمال میل می‌مانم اما اگر نمی‌خواهند بگویند تا تصمیم دیگری بگیرم.


کیانی با اشاره به جدایی محمد ایرانپوریان خاطرنشان کرد: ما دوست نداریم هیچ بازیکنی از تراکتورسازی جدا شود. محمد بازیکن بزرگی است که زحمات زیادی برای تراکتورسازی کشید. او 6 سال از جان برای تراکتور مایه گذاشت و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. از مدیریت باشگاه می‌خواهم درباره بازیکنان تصمیم بگیرند. الان شرایط خوب نیست. به هر حال ما بازیکنان می‌خواهیم تکلیف خود را بدانیم.


وی ادامه داد: امیدوارم در وهله اول بازیکنان کنونی تراکتورسازی حفظ شوند و تیم خوبی بسته شود. قطعا با مدیریت آقای زنوزی یارگیری خوبی انجام می‌شود. امیدوارم برنامه ریزی مناسبی انجام شود تا تیم قدرتمندی در لیگ هجدهم حضور پیدا کند.


کیانی در پایان افزود: تراکتورسازی در 3، 4 پست کمبود بازیکن دارد و نباید زمان را از دست بدهیم. امیدوارم مسئولان باشگاه هرچه سریع‌تر تکلیف را روشن کنند تا روزهای خوبی رقم بخورد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.