کد خبر: 1527913/4 زمان: 19:26   1397/03/12 بازدید: 12,582

نصرتی: تغییر پست تمرکز را از چشمی گرفته

مدافع باسابقه فوتبال ایران نیز یکی دیگر از بازیکنانی است که در این فصل در عین ناباوری سقوط به دسته پایین‌تر را تجربه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، محمد نصرتی که سابقه سال‌ها حضور در تیم ملی را در کارنامه دارد، در این فصل نتوانست شرایط خوبی را به همراه نفت تهران پشت سر بگذارد و مشکلات این تیم باعث شد تا آنها در اتفاقی عجیب سقوط به دسته پایین‌تر را تجربه کنند. او در خصوص وضعیت این باشگاه و مطالباتش از نفت به ایلنا می‌گوید: از نفت تهران هیچ تماسی نداشتیم و مشخص نیست چگونه پول ما را پرداخت می‌کنند. در ماجرای باشگاه گسترش هم وکیلم امور را پیگیری می‌کند. برای فصل آینده هم هنوز تصمیمی نگرفتم ولی به بازی کردن ادامه می‌دهم.


مدافع سابق تیم ملی ایران درباره بازی اخیر تیم ملی برابر ترکیه گفت: فکر می‌کنم نسبت به این چند سالی که بازی می‌کردیم، جزو معدود بازی‌هایی بودیم که اول گل خوردیم و روی به ضد حمله آوردیم. از نظرم در مجموع بازی برای ما خوب بود و ترکیه هم بازیکنانی داشت که رد لیگ‌های معتبر اروپایی بازی می‌کنند. دقت روی جزئیات برای ما مهم است که با آمادگی خاص حریفان رو به رو شویم.


نصرتی ادامه داد: یکی از جزئیات اشتباه روزبه چشمی روی گل اول بود. به دلیل متغیر بودن پستش، چشمی تمرکز حضور در پست دفاع میانی را ندارد. شاید آقای کی روش نخواسته دستش رو شود و با این ترکیب در جام جهانی بازی کند. به نظرم منتظری و خانزاده در روسیه فیکس باشند.


مدافع ایران در جام جهانی 2006 بیان داشت: متاسفانه از آنجا که می‌گویند سیاست نباید در فوتبال ورود داشته باشد اینگونه شده و ما بسیاری از بازی‌های مهم را از دست دادیم. ما بازی‌های تدارکاتی را نیاز داریم تا در کنار تمرینات برای بازی‌های جام جهانی مهیا شویم. بعضی از تیم‌ها به دلیل مشکلات سیاسی و برنامه ریزی به ایران نیامدند یا برابر ما قرار نگرفتند. امیدوارم فدراسیون به گونه‌ای قوی باشد که دیگر این مشکلات را شاهد نباشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.