کد خبر: 1529735/44 زمان: 10:59   1397/03/22 بازدید: 10,921

وضعیت امیررضا سالاری ۵ ماه بعد از آن حادثه تلخ

سرنوشت کشتی‌گیر ضایعه نخاعی به کجا رسید؟

رضا سالاری کشتی گیر نوجوان سیستان و بلوچستانی ۵ ماه بعد از ضایعه نخاعی در حین تمرین همچنان نتوانسته به شرایط گذشته خود بازگردد.

به گزارش  "ورزش سه"، تقریبا ۵ ماه قبل بود که خبر رسید امیررضا سالاری کشتی گیر نوجوان سیستان و بلوچستانی در حادثه ای هنگام تمرین، دچار ضایعه نخاعی شده است.


در همان مقطع رسول خادم در نامه ای به حمید بنی تمیم نایب رئیس فدراسیون خواستار پیگیری فوری حادثه پیش آمده برای کشتی گیر سیستان و بلوچستانی شد.


حالا بعد از گذشت چند ماه با اینکه انتظار می رفت این کشتی گیر نوجوان وضع بهتری پیدا کرده باشد، دبیر فدراسیون کشتی از او با حضور در منزلش عیادت کرد. رضا لایق با حضور در منزل رضا سالاری کشتی گیر زاهدانی ضمن دیدار با این کشتی گیر و خانواده اش در جریان روند درمانی وی قرار گرفت.

 

 


نمایندگان فدراسیون کشتی در جریان این سفر ضمن بررسی دلایل ایجاد این مشکل برای این کشتی گیر نوجوان در حین تمرین آمادگی فدراسیون کشتی را برای پیگیری و تسریع روند بهبودی سالاری اعلام کردند.


امین پاپی کشتی گیر خوزستانی  که خود چند سال گذشته دچار ضایعه نخاعی شده بود نیز دبیر فدراسیون را در این دیدار همراهی کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.