حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1530271/31 زمان: 11:32   1397/03/24 بازدید: 5,346

واردی: انگلیس می‌تواند مثل لستر قهرمان شود

جیمی واردی، مهاجم تیم ملی انگلیس معتقد است که این تیم، مثل لسترسیتی می‌تواند پدیده جام جهانی باشد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان گرت ساوتگیت حدود 1 سال است که متحمل شکستی نشده اند و با فرم خوبی راهی جام جهانی خواهند شد. با این حال کمتر کسی انگلیس را در بین مدعیان قهرمانی به حساب می‌آورد، به خصوص اینکه سه شیرها امسال تیم جوانی را راهی جام جهانی کرده اند. با این وجود، واردی معتقد است که انگلیس مثل لسترسیتی، می‌تواند پدیده جام شود و جام را بالای سر ببرد.

 

 

 

او درباره شباهت‌های لستر و تیم ملی انگلیس گفت:" دقیقا شرایط شبیه به هم هستند، خیلی شبیه. ما همیشه می‌خواستیم کنار هم کارها را انجام دهیم، در تمرینات بخندیم و با هم شوخی کنیم. ولی وقتی پایمان از خط سفید عبور می‌کرد، داستان عوض می‌شد.

 

این جو را می‌توان از تمام بچه‌ها دریافت کرد. همه به تیم مطمئن هستیم. روحیه ما به شکلی است که می‌خواهیم پیروز باشیم. می‌خواهیم به عنوان برنده به اینجا بیاییم. همه ما در باشگاهمان جام برده ایم و حالا با تیم ملی به دنبال جام بردن هستیم.

 

همه سعی داریم با کمک یکدیگر رو به جلو حرکت کنیم. همه با هم می‌خندیم. مهم نیست در حال انجام چه کاری هستیم، مهم این است که تیم در کنار یکدیگر است. فوتبال باید اینگونه باشد. فکر می‌کنم وقتی از آن لذت می‌برید، بهتر بازی می‌کنید."

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.