کد خبر: 1530453/46 زمان: 21:46   1397/03/24 بازدید: 38,587

اولین کاشته، پاس گل و اخطار به نام گولووین؛

یک بازیکن و 3 رکورد در افتتاحیه جام جهانی

بازیکن تیم ملی روسیه با عملکردی بسیار خوب در پیروزی تیمش مقابل عربستان نقش پررنگی ایفا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال روسیه موفق شد با برتری پرگل 5 بر صفر جام جهانی را افتتاح کند و شکست سنگینی را به نماینده آسیا تحمیل کند.

 

در این بازی که چند بازیکن تیم ملی روسیه درخشیدند و تعویضی های این تیم هم عملکردی بسیار خوب داشتند، یکی از نفرات تیم چرچسوف توجه زیادی را به خود جلب کرد.

 

الکساندر گولووین، هافبک ارزشمند تیم زسکامسکو که یکی از امیدهای میزبان جام جهانی در میانه میدان به شمار می رود، در این بازی ابتدا با یک سانتر زیبا اولین پاس گل جام را به نام خود ثبت کرد. او اثرگذاری خود را با یک پاس گل دیگر ادامه داد و سومین گل تیم خود را با یک سانتر تماشایی دیگر پایه گذاری کرد.

 

 

 

درخشش شماره 17 روس ها به همین جا ختم نشد و ضربه کاشته دیدنی او در دقیقه 94 دروازه عربستان را برای پنجمین بار باز کرد و اولین گل جام از روی ضربه ایستگاهی را نیز به نام خود ثبت کرد. بدین ترتیب این ستاره 22 ساله، اولین بازی عمر خود در جام جهانی را با یک گل و 2 پاس گل تماشایی جشن گرفت.

 

گولووین البته در یک زمینه دیگر هم نام خود را در تاریخ جام های جهانی ثبت کرد. او پس از خطایی که در نیمه دوم بازی روی بازیکن عربستان مرتکب شد، عنوان اولین اخطاری جام جهانی 2018 را به نام خود ثبت کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.