کد خبر: 1531945/9 زمان: 18:54   1397/03/29 بازدید: 35,198

خاطرات جذاب اورا از رونالدو

برای شام به منزل رونالدو نروید!

هم تیمی سابق رونالدو خاطرات جالبی را از ستاره تیم ملی پرتغال تعریف می کند.

به گزارش "ورزش سه"، پاتریس اورا که در منچستر یونایتد با کریستیانو رونالدو هم تیمی بود در مورد عادت های غذایی او می گوید: پیشنهاد من این است وقتی رونالدو شما را برای غذا به خانه اش دعوت می کند بگویید نه، در خانه او این احساس را دارید که در یک جلسه تمرینی دیگر حاضر هستید. من یک بار بعد از تمرین در حالی که خسته و گرسنه  بودم به خانه رونالدو رفتم و روی میز فقط سالاد بود، مرغ و آب و حتی آب میوه هم وجود نداشت. او خوردن را شروع کرد و من منتظر بودم یک تکه بزرگ گوشت از راه برسد ولی خبری نبود.

 

 

 


او ادامه داد:  او شامش را تمام کرد و شروع کرد با توپ کار کردن، تا می خواستم یک ضربه به توپ بزنم گفت بیا برویم به استخر و بعد از یک شنای مفصل به سونا رفت، در آن لحظه از خودم پرسیدم من آنجا چه کار می کنم؟  او یک ماشین است و هیچ وقت تمرین کردن را متوقف نمی کند و از موفقیت خسته نمی شود چرا که عجیب و غریب تلاش می کند.  


مدافع سابق منچستر در ادامه در مورد تمرین های رونالدو می گوید: یک بار رونالدو با ریو فردیناند پینگ پنگ بازی می کرد و شکست خورد،  رونالدو ناراحت شد، دو هفته تمرین کرد و بعد او را جلوی چشم همه شکست داد. دلیل اینکه من هیچوقت از این که او یک بار دیگر توپ طلا را ببرد سورپرایز نمی شوم همین است.


اورا در مورد شانس قهرمانی پرتغال در جام جهانی گفت: رونالدو می خواهد جام جهانی را ببرد چون عصبانی است از این که این جام را نبرده است. من فکر نمی کنم قهرمانی او در جام جهانی چیز عجیبی باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.