کد خبر: 1533426/42 زمان: 00:15   1397/04/04 بازدید: 148,126

فرقی نمی کند به اسپانیا بخوریم یا پرتغال؛

وقتی ادینسون کاوانی حذف ایران را قطعی دانست!

ادینسون کاوانی، ستاره تیم ملی اروگوئه مدعی شد تمام تمرکز این تیم روی آخرین دیدار مرحله گروهی برابر روسیه خواهد بود.

به گزارش "رزش سه"، پیروزی های پرگل روسیه باعث شده آنها علیرغم هم امتیاز بودن با اروگوئه در صدر جدول قرار بگیرند و دیدار فردای دو تیم روسیه و اروگوئه تعیین کننده صدرنشین گروه اول خواهد بود اما کاوانی مدعی شد برایش فرقی ندارد پرتغال یا اسپانیا در دور بعدی حریف اروگوئه باشند و به نوعی ایران را حذف شده تلقی کرد.

 

 

ادینسون کاوانی گفت: "نه به اسپانیا و نه پرتغال فکر نمی کنیم و در مرحله اول تمام تمرکز ما روی بازی فردا خواهد بود بعد از آن به جنبه های دیگر فکر خواهیم کرد.

 

مهمترین مسئله این است که فردا برنده مسابقه با روسیه شویم تا احتمال صدرنشینی داشته باشیم و بعد از آن ببینم چه اتفاقی در مسابقات دیگر رخ می دهد، اما ابتدا باید روی خودمان تمرکز کنیم زیرا ما یک گروه قوی هستیم. هر تیمی حریف ما در مرحله بعد باشد جدیت، تعهد و تمرکز ما یکسان خواهد بود.

 

به جز بازی های روسیه اغلب بازی های جام جهانی بسیار نزدیک بوده و می توان موضوع مهم این دوره را تساوی های زیاد یا پیروزی ها با حداقل اختلاف گل دانست. این نشان می دهد که تیم هایی با کیفیت بالا وجود دارند و اختلاف بین تیم ها مانند گذشته زیاد است پس دستیابی به نتایج خوب دشوارتر می شود."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.