کد خبر: 1533486/35 زمان: 11:27   1397/04/04 بازدید: 24,860

صعود ایران رویای کاپیتان احسان(عکس)

کاپیتان ایران با بازگشت به تمرینات گروهی نگرانی ها از بابت حضورش مقابل پرتغال در بازی مرگ و زندگی تیم ملی را از بین برد.

به گزارش "ورزش سه"، احسان حاج صفی جام جهانی فوق العاده ای را تجربه می کند، بازیکنی که در بازگشت به پست تخصصی خود در دفاع چپ یکی از مهره های کلیدی ایران نشان داد برحسب شرایط رقم خورده در هر دو بازی با مراکش و اسپانیا طعم کاپیتانی تیم ملی را نیز چشید تا اتفاقات سرزمین های شمالی برای او رویایی تر از همیشه رقم بخورد.


دوندگی و جنگندگی بی امان حاج صفی در کازان آرنا مقابل ستاره های لاروخا باعث شد تا شماره 3 ایران در اواخر نیمه دوم با مصدومیت مواجه و بالاجبار زمین را ترک کند. اتفاقی که موجی از نگرانی پیرامون وضعیت این بازیکن کلیدی برای بازی سوم با پرتغال رقم زد چون غیبت کاپیتان می توانست ضربه مهلکی به برنامه های تاکتیکی ایران وارد کند.

 


با گذشت چند روز در آستانه بازی با پرتغال حاج صفی به تمرینات بازگشت تا نگرانی ها به حداقل برسد، بازگشتی که می تواند توام با یک بازی حماسی دیگر برای این بازیکن با بازوبند کاپیتانی ایران باشد. حاج صفی در آخرین جلسه تمرین تیم ملی در سارانسک با روحیه بالا زیر نظر کادر فنی به تمرین پرداخت و به این رویا فکر کرد که به عنوان اولین کاپیتان ایران طعم صعود با تیم ملی به دور دوم جام جهانی را بچشد.


مسلما امشب اگر برنامه های کی روش در چیدمان بازی درست مثل بازی با اسپانیا باشد کاپیتان ایران کسی نیست جز حاج صفی تا او جلوتر از همه ملی پوشان وارد زمین شود و مراسم آغازین بازی را به عنوان کاپیتان ایران در کنار کریس رونالدو آغاز کند، لحظه ای فراموش نشدنی برای مدافع چپ پای اصفهانی که می تواند سال های سال جاودانه باقی بماند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.