کد خبر: 1535248/43 زمان: 20:20   1397/04/10 بازدید: 37,520

کی‌روش جانشینی در تیم ملی ندارد

تاج:دالیچ و غیردالیچ نداریم

رئیس فدراسیون فوتبال به آخرین چالش به وجود آمده میان کی روش و برانکو مستقیما ورود کرده و حالا سعی دارد این ماجرا را مدیریت کند.

به گزارش" ورزش سه" در روزهای اخیر و بعد از بازی های تیم ملی در جام جهانی ، مصاحبه های آتشین کارلوس کی روش آغاز شد و برانکو نیز بار دیگر پاسخ مصاحبه های کی روش را داد. بعد از یکی از آخرین مصاحبه های برانکو و تعریف و تمجید های او از سرمربی تیم ملی کرواسی زلاتکو دالیچ این شائبه به وجود آمد که تیم ملی ایران برای جانشینی کی روش به دنبال مربی مثل دالیچ است. با این وجود امروز مهدی تاج رسما اعلام کرد که دالیچ و غیردالیچ نداریم. او به خبرنگاران گفت که این بحث ها باید تمام شود چرا که فدراسیون قصد ندارد کارلوس کی روش را برکنار کند و کس دیگری را به جایش بیاورد. البته براساس آنچه تاج امروز گفت فدراسیون از کی روش خواسته که دیگر مصاحبه ای نکند هرچنداعلام کرده است که هیچ سرمربی دیگری نیز نباید در این باره صحبت کند.


با این حساب آیا می توان انتظار داشت که سرانجام این جدل بین کی روش و مربیانی مثل برانکو، قلعه نویی، کرانچار و علی کریمی تمام خواهد شد یا بازهم در ادامه باید شاهد چالش های بزرگتری باشیم. امروز و تا اینجا البته طرفین هیچ مصاحبه ای انجام نداده اند و فعلا هوای فوتبال آفتابی است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.