حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1538282/35 زمان: 12:45   1397/04/23 بازدید: 27,467

عمو نصی در غبارها گم شد(عکس)

سرپرست استقلال در اردوی ترکیه به یاد ایام جوانی پابه توپ شد تا هنرهای فردی خود را به رخ بکشد، هنرهایی که در غبار و مه حاکم بر تمرین گم شد.

به گزارش "ورزش سه"، چند دهه بعد از درخشش با پیراهن استقلال و تیم ملی در عرصه باشگاهی و ملی که نصرا.. عبدالهی را در زمره یکی از بهترین مدافعان وسط ایران قرار داد تا شاهد درخشش او در جام جهانی 1978 آرژانتین باشیم روز گذشته این چهره دوست داشتنی استقلالی ها در اردوی تیمش در ترکیه به یاد ایام جوانی پابه توپ شد.

 


عمونصی که نقش سرپرستی استقلال را در یکی دو سال گذشته برعهده دارد روزگذشته از تعطیلی تمرینات تیم نهایت بهره را برد و از تایم استراحتی که مربیان و کادر سرپرستی و پزشکی داشتند برای یک فوتبال درون اردویی استفاده کرد تا بخشی از هنرهای خود را به رخ بکشد، نمایشی که در مه شدید حاکم بر محل اردوی استقلال گم شد تا کمتر کسی توانایی های او را ببیند.


بدون شک عمو نصی را باید یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران و استقلال قلمداد کرد، چهره ای که بازیکنان حال حاضر استقلال می توانند از تجربیات و راهنمایی های او نهایت بهره را ببرند و شاگردان خوبی برای این چهره محجوب و محبوب باشند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.