کد خبر: mKq4 زمان: 14:31 1397/04/24   بازدید: 53079

با قراردادی 2 ساله؛

بختیار رحمانی به سپاهان پیوست

بختیار رحمانی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال ذوب آهن به سپاهان پیوست تا سومین بازیکنی باشد که از تیم سبزپوشان اصفهانی به تیم زردپوش منتقل می شود.

به گزارش "ورزش سه" بختیار رحمانی با نظر مساعد امیرقلعه نوعی ضمن  حضور در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و مذاکرات لازم با مسعود تابش مدیرعامل باشگاه، با عقد قرارداد داخلی به مدت دو فصل به جمع طلائی پوشان سپاهان پیوست .


اما از آنجائی که شش سهمیه لیگ برتری باشگاه فولاد مبارکه سپاهان تکمیل شده است، بختیار رحمانی نیم فصل اول را در تیم دیگری توپ خواهد زد و از نیم فصل دوم به جمع سپاهانی ها  می پیوندد.


بختیار رحمانی پس از کی روش استنلی و خالد شفیعی سومین بازیکنی به شمار می رود که از تیم ذوب آهن که امیرقلعه نویی هدایت آن را برعهده داشت، به تیم سپاهان پیوسته است.


ضمن اینکه این سومین همکاری امیرقلعه نویی و بختیار رحمانی به عنوان بازیکن مربی خواهد بود؛ شماره 7 سابق استقلال تهران، پیش تر در تیم تراکتورسازی با سرمربی فعلی سپاهان همکاری داشته است و فصل گذشته نیز در نیم فصل دوم به جمع شاگردان امیرقلعه نوعی در ذوب آهن اضافه شد و حالا با ثبت قرارداد با باشگاه سپاهان سومین همکاری خود را با امیرقلعه نوعی و البته در نیم فصل دوم مسابقات آغاز خواهد کرد.


امیرقلعه نوعی که همچنان در پست هافبک بازیساز به دنبال عقد قرارداد با بازیکن خارجی مد نظر خود است، روی توانایی های بختیار رحمانی که از نیم فصل دوم به سپاهان خواهد پیوست نیز حساب کرده تا تیم کامل تری در ادامه مسابقات داشته باشد.


گفتنی است بختیار رحمانی نیم فصل اول را در یکی از تیم های جنوب کشور پشت سر خواهد گذاشت.