کد خبر: 1539155/9 زمان: 18:03   1397/04/26 بازدید: 39,646

شفر: تقاضای ما تغییر زمان مسابقه بود نه لغو سوپرکاپ!

سرمربی استقلال نسبت به بازنده اعلام شدن این تیم در سوپرجام واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، وینفرد شفر در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره تصمیم عجیب سازمان لیگ درباره سوپر جام گفت: من از این تصمیم متعجبم. همه میدانند این فصل به خاطر جام جهانی و جام ملتها بسیار فشرده است و به دلیل همین فشردگی، عملکرد همه تیمهای لیگ و دستیابی آنها به اهدافشان تحت تاثیر قرار میگیرد.


لیگ زودتر از زمان معمول آغاز میشود که این موضوع قابل تغییر نیست و زمانی که برای سوپرکاپ اعلام شد هم اصلا زمان مناسبی نبود. ما به همین دلیل با حامی مالی مان صحبت کردیم تا به ما کمک کنند برای تعویق این دیدار، ما با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ صحبت کردیم و به صورت رسمی هم درخواست خود جهت تعویق این مسابقه را برایشان ارسال کردیم. حالا باشگاه مرا مطلع کرد که مسابقه لغو شده و ناگهان خبر این بود که ما انصراف داده ایم و پرسپولیس برنده شده!

 

او افزود: همه میدانند دربی چه اهمیتی دارد و دلیل ما برای تعویق این مسابقه، اهمیت شرایط دو تیم به عنوان نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان وهمین طور تیم ملی ایران بوده است. میدانم که همه هواداران استقلال و پرسپولیس در یک موضوع متحد هستند که 2 دربی رفت و برگشت در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند. فکر میکنم این مورد نظر فدراسیون و سازمان لیگ هم باشد امیدوار بودم از این هدف بسیار خوب حمایت کنند.

 

سرمربی استقلال اضافه کرد: من نمیدانم شاید این نتیجه یک اشتباه یا سو تفاهم بوده زیرا ما تقاضای تعویق بازی را داشتیم و حالا میگویند استقلال درخواست لغو بازی را داشته و بازنده شده است!


حتی ما میتوانیم سوپرکاپ را با حمایت اسپانسر مشترکمان و در زمانی دیگر در اروپا برگزار کنیم زیرا هزاران هواداران استقلال و پرسپولیس در خارج از ایران و اروپا میتوانند تیمهای محبوبشان را از نزدیک ببینند. ما به این تصمیم اعتراض داریم و آن را نمیپذیریم. سازمان لیگ و فدراسیون شماره مرا دارند و میتوانند هر زمانی از شب و روز با من تماس بگیرند برای تعویق این بازی.


به عنوان نماینده استقلال، من و همه اعضای تیم به همه هواداران استقلال در همه دنیا سلام میرسانیم.

 

شفر در پایان گفت: فقط یک نکته جالب برای من هست و آن هم اینکه تیم خونه به خونه حریف ما در فینال حذفی رسما نامه داد و گفت که بازی نمی‌کنند و خیلی‌ها تلاش کردند تا آن بازی برگزار شود. آن زمان این نامه انصراف مهم نبود ولی الان نامه درخواست تعویق بازی از سوی ما به منزله انصراف تلقی شده است؟! منطقی این بود که نامه رسمی ما را رسما با یک نامه جواب می‌دادند و می‌گفتند که نمی تو‌انیم تاریخ دیگری برای سوپرکاپ پیدا کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.