کد خبر : 1541758 | 07 مرداد 1397 ساعت 10:24 | 20.4K بازدید | 0 دیدگاه

رقابت بالا گرفت؛

بیرانوند به ترکیب اصلی برمی گردد؟

این روزها تمرینات پرسپولیس محل رقابت دو گلر این تیم است و آن ها تمام تلاششان را می کنند تا مورد توجه ایگور پانادیچ و برانکو ایوانکوویچ قرار بگیرند.

به گزارش "ورزش سه"، البته خودِ رادوشویچ نیز این موضوع را می داند که گلر شماره یک پرسپولیس علیرضا بیرانوند است و او به عنوان درواه بان ذخیره در این تیم حضور دارد اما درخشش این گلر کروات در دیدار مقابل پدیده سبب شده تا حالا نتوان با قاطعیت درباره سنگربان سرخپوشان در بازی مقابل فولاد نظر داد.

 

رادو در بازی با پدیده در ترکیب اصلی قرار داشت و عملکرد بسیار خوبی را از خود ارائه کرد و به نوعی ستاره قرمزها در زمین خراسان بود.اما رادو برای حضور در ترکیب اصلی، رقیبی جدی به نام علیرضا بیرانوند دارد. کسی که پس نمایش های غیرقابل باورش در جام جهانی، با پیشنهادات زیادی روبرو شد اما باتوجه به محرومیت سرخ ها و البته قرارداد بلند مدت در این تیم ماند.


آن ها در اولین تمرین پس از بازی با فولاد با حداکثر توان تمریناتشان را انجام می دادند و حالا باید دید کدام یک در دومین بازی پرسپولیس به میدان خواهد رفت.


برانکو معمولا به ترکیب تیم برنده دست نمی زند و بازیکنانش را تا زمان اشتباه بزرگ و حیاتی نیمکت نشین نمی کند اما شاید این اصل درباره پست دروازه بانی وجود نداشته باشد.به هرحال بازی اول خانگی پرسپولیس است و احتمالا هواداران دوست دارند بیرانوند را در ترکیب اصلی ببینند.

 

 

 

 

برانکو معمولا به ترکیب تیم برنده دست نمی زند و بازیکنانش را تا زمان اشتباه بزرگ و حیاتی نیمکت نشین نمی کند اما شاید این اصل درباره پست دروازه بانی وجود نداشته باشد.

دیدگاه‌ها