کد خبر: 1543994/45 زمان: 18:13   1397/05/16 بازدید: 21,052

محمد نصرتی از اکسین جدا شد

مدافع اسبق تیم ملی قبل از آغاز رقابت های لیگ دسته اول از اکسین جدا شد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم اکسین البرز که با انتخاب فراز کمالوند به عنوان سرمربی قصد دارد رقابت های لیگ دسته اول را با قدرت آغاز کند اقدام به جذب بازیکنان نامی که سابقه بازی در تیم های لیگ برتری را داشتند، نمود. محمد نصرتی مدافع اسبق تیم ملی هم از جمله بازیکنانی بود که تمرینات پیش فصل را در سرعین اردبیل و رشت با این تیم پشت سر گذاشت. اما چند روزی است که این بازیکن دیگر در تمرینات اکسی حاضر نمی شود. نصرتی درباره غیبت خود در تمرینات این تیم کرجی به ورزش سه گفت: من وقتی با مدیران اکسین صحبت کردم، عزم جدی آنها را برای حضور قدرتمند در لیگ یک و صعود به لیگ برتر دیدم. از طرفی خیلی دوست داشتم دین خود را به کرج ادا کنم برای همین به اکسین پیوستم.


او ادامه داد: اما متاسفانه اتفاقاتی در این مدت افتاد که ترجیح دادم دیگر در این تیم نباشم. بهرحال من نیازی در این فوتبال ندارم و خدا را شکر کارنامه ام گویای همه چیز است. اما هیچگاه حاضر نیستم شان و منزلت خودم را زیر سوال ببرم. وقتی می بینم عزت نفسم در این فضا خدشه دار می شود، ترجیح می دهم که دیگر نباشم. امیدوارم که مدیران این تیم مرا درک کنند و از من ناراحت نشوند.


نصرتی درباره تصمیم گیری اش برای فصل اینده خاطرنشان کرد: شاید خواست خدا بود که از اکسین جدا شوم چون همین حالا دو پیشنهاد لیگ برتری دارم و شاید در روزهای آینده با یکی از آنها به توافق برسم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.