کد خبر: 1544170/29 زمان: 15:46   1397/05/17 بازدید: 60,229

کمک مربی سابق آرژانتین

با مسی رابطه ام خوب بود تا اینکه....

سباستین بکاسسه، دستیار اول خورخه سامپائولی در تیم ملی آرژانتین بود ولی در جام جهانی نتایج ناامیدکننده ای به دست آمد.

به گزارش "ورزش سه"، آرژانتین که به زحمت توانسته بود سهمیه جام جهانی را کسب کند، در روسیه نتوانست به یک چهارم نهایی برسد و با شکست 4-3 برابر فرانسه در یک هشتم نهایی حذف شد.

چندی پیش فاش شد که پس از شکست برابر کرواسی در مرحله گروهی، تنشی لفظی بین مسی و بکاسسه در تمرین در گرفته و سپس ستاره های تیم بر علیه کادر فنی شده اند.

 

 

 

 

بکاسسه در مصاحبه با فاکس اسپورتس و در همین رابطه گفت:« من و سامپائولی پیش از آرژانتین سه سال در شیلی بودیم و اوضاع بسیار خوب پیش رفت. پیش از ما بیلسا و بورگی تمام زیر ساخت ها را در شیلی فراهم کرده بودند و تیم از لحاظ تاکتیکی به بلوغ رسیده بود تا کار ما چندان دشوار نباشد ولی در 4 سال گذشته سه مربی در آرژانتین عوض شده بودند و زمانی که ما آمدیم، همه چیز به هم ریخته بود.

با تدارکاتی کم و با آمادگی نه چندان بالا به جام جهانی رفتیم و در نهایت همه دیدند که چه اتفاقاتی رخ داد.

 

مسی؟ از همان روز اول ارتباط بین ما خوب بود و به هم نزدیک بودیم. رابطه کاملا حرفه ای یک مربی و بازیکن، بین ما حاکم بود. البته همه چیز خوب پیش می رفت تا آنکه همان اتفاقات رخ داد. اینکه واقعا چه بین ما گذشت را ترجیح می دهم عنوان نکنم. همان موقع همه چیز را به سامپائولی منتقل کردم و دلیلی نمی بینم که الان بخواهم موضوع را رسانه ای کنم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.