حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1544667/48 زمان: 20:40   1397/05/19 بازدید: 31,506

عزیزی: آبرویم برایم مهم‌تر است

استعفای مشروط کادرفنی سپیدرود

اعضای کادر فنی تیم فوتبال سپیدرود استعفا کردند.

به گزارش "ورزش سه" مسعود اقبالی، مربی تیم فوبتال سپیدرود در نشست خبری پس از دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز اعلام کرد که اعضای کادر فنی این تیم استعفای خود را نوشته‌اند و فردا تقدیم سازمان لیگ می‌کنند و امروز آخرین حضور آنها روی نیمکت نماینده رشت بوده است.


کادرفنی سپیدرود به دلیل مشکلات موجود و عدم پرداخت مطالبات بازیکنان از سمت خود استعفا داده و با خداحافظی از بازیکنان و دیگر نفرات سپیدرود رسما از جمع آن‌ها جدا شده است.


خداداد عزیزی بعد از این تصمیم خود اعلام کرد:
این گروهی که حضور دارند شرایط حمایت از یک تیم فوتبالی در مسابقات لیگ برتر را ندارند. این یک امتیاز ما را امیدوار می‌کند ولی قطعا با ادامه این شرایط وضعیت بدتر خواهد شد و ما آبروی خودمان را از سر راه پیدا نکردیم.


وی در ادامه گفت:
تماشاگران و بازیکنان این حرف را درک نمی‌کنند. تماشاگر نتیجه می‌خواهد و بازیکنان درخواست دستمزدش را دارد. ما قبل بازی داستان‌های وحشتناکی داشتیم و برای یک سفر ساده کلی مشکل را تحمل کردیم و حالا دیگر قصد نداریم ادامه بدهیم.


خداداد در ادامه تصریح کرد:
ما استعفا ندادیم بلکه تنها از باشگاه به خاطر عدم پایبندی به تعهداتی که در دو مرحله داشت به سازمان لیگ شکایت کردیم و 10 روز مهلت دادیم تا تسویه حساب با ما انجام شود در غیر این صورت در تمرینات و مسابقات حاضر نمی شویم.


او ادامه داد:« باشگاه برای پرداخت 30 درصد پیش قرارداد به اعضای تیم و کادر فنی دو فقره چک برای تاریخ های 17 تیرماه و اول مردادماه چک داده بود که در هر دو مرحله چک ها پاس نشد به همین خاطر ما امروز در تصمیمی دسته جمعی تصمیم گرفتیم با تنظیم شکوائیه و امضای آن از باشگاه به سازمان لیگ شکایت کنیم و خواستار مشخص کردن تکلیف خودمان شویم به همین خاطر دیگر در تمرینات حاضر نخواهیم شد تا تکلیف ما مشخص شود

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.