حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1544799/1 زمان: 11:28   1397/05/20 بازدید: 5,359

تمجید مدیر ورزشی بایرن از سبک مربی‌گری کوواچ

صالح حمیدزیچ: نیکو برای بایرن مربی ایده‌آلی است

بایرن مونیخ که با هدایت سرمربی جدیدش نیکو کوواچ برای کسب هفتمین قهرمانی پیاپی بوندس‌لیگا آماده می‌شود، دوران آمادگی پیش‌فصل فشرده‌ای را پشت سر گذاشته است.

به گزارش ورزش سه، بایرن در دوران آمادگی پیش‌فصل، با هدایت کوواچ تمرینات طولانی و دشوار را در دستور کار قرارداده و با اینکه در بازی‌های دوستانه فراز و نشیب‌هایی داشته اما پیشرفت بایرن در یک ماه گذشته قابل توجه بوده است.


با اینکه بازیکنان حاضر در جام جهانی بایرن تنها چند روزی است که به اردوی بایرن پیوسته‌اند ولی آنچنان با سایر بازیکنان بایرن هماهنگ شده‌اند که به نظر می‌رسد از ابتدای اردوی پیش‌فصل با غول مونیخی همراه بوده‌اند.


مدیر ورزشی بایرن، حسن صالح حمیدزیچ در گفتو با وبسایت بایرن مونیخ در این باره گفت:" شرایط ما در حال حاضر فوق‌العاده است. ما در این مدت عالی تمرین کرده‌ایم و از اردوی پیش‌فصل کاملاً راضی هستیم. در این مدت همه چیز بر وفق مراد بوده".


بایرن در آخرین روزهای حضور در آخرین اردوی پیش‌فصل خود در یک بازی دستگرمی به مصاف تیم محلی روتاخ اگرن رفت و با نتیجه‌ی عجیب 20-2 بر این تیم که در لیگ دسته‌ی ده آلمان بازی می‌کند به برتری رسید. این بازی نشان داد که بازیکنان تازه پیوسته به تیمِ بایرن چقدر سریع خود را با سایرین همگام کرده و برای بازی در سوپرجام آلمان که روز یکشنبه در مقابل آینتراخت فرانکفورت برگزار می‌شود آماده کرده‌اند.


صالح حمیدزیچ به هماهنگی بازیکنان بایرن اشاره کرده و گفت همه بی‌صبرانه منتظر شروع فصل جدید هستند. حمیدزیچ گفت:" بچه‌ها همه دست به دست هم داده‌اند و با تعهد کامل تلاش می‌کنند. هیچکس نمی‌تواند بازیکنان ما را به کم‌کاری متهم کند. تماشای آنها واقعاً لذت‌بخش است. من شخصاً بی‌صبرانه منتظر شروع فصل جدید هستم".


صالح حمیدزیچ معتقد است تحت هدایت کوواچ، تمرینات بدنسازی و آمادگی جسمانی بایرن با سالهای گذشته متفاوت بوده. حمیدزیچ معتقد است کوواچ بازیکنان را تحت فشار می‌گذارد ولی می‌داند میزان بهینه‌ی فشاری که باید به بازیکنان وارد شود چقدر است. حمیدزیچ گفت:" نیکو مربی فوق‌العاده پرتلاشی است. او با بازیکنان صحبت می‌کند و جزئیات زیادی را برایشان توضیح می‌دهد. او در تیم بعضی چیزها را تغییر داده. مسائلی که به نظر او مهم هستند. از نظر آمادگی جسمانی ما امسال نسبت به سالهای گذشته کمی متفاوت کار کرده‌ایم. نیکو از این نظر مربی سخت‌گیری است ولی در عین حال می‌داند چه زمانی باید فشار را کم کند تا بدن بازیکنانش به بهترین شکل ممکن آماده شود".

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.