حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1545877/13 زمان: 16:15   1397/05/24 بازدید: 8,723

سعد الشهری: بازی سختی مقابل ایران داشتیم

سرمربی تیم ملی امید عربستان معتقد است روز سختی در دیدار با ایران داشتند ولی یکی از شانس‌های اصلی صعود از مرحله گروهی هستند.

به گزارش "ورزش سه"، سعد علی الشهری بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل تیم امید ایران گفت: بازی بسیار سختی بود، روند بازی طوری بود که باید با تمرکز بالا به میدان می‌رفتیم،‌ بیش از چهار موقعیت گلزنی بسیار خوب داشتیم که از آنها استفاده نکردیم، اتفاقات زیادی در جریان بازی افتاد و درنهایت به تساوی رسیدیم. امیدوارم در دیدارهای آینده از فرصت‌هایمان استفاده کنیم.

 

وی افزود: باز هم تأکید می‌کنم بازی سختی را پشت سر گذاشتیم و کیفیت بدی نداشتیم، فرصت داریم که در ادامه بهتر شویم و امیدوارم به قهرمانی برسیم. کره شمالی هم تیم قوی‌ای است که در این گروه قرار دارد و برای اینکه صعود کنیم باید ببینیم که به چه شکل پیشرفت می‌کنیم.

 

سرمربی عربستان در ادامه یادآور شد: هوا بسیار گرم و شرجی بود و این مسئله روی عملکرد تیم تأثیر می‌گذارد، باید در این شرایط منسجم و خوب باشیم و در این وضع هم می‌توان صاحب فضا و موقعیت شد. اگر قدرتمند باشید می‌توانید در این وضعیت هم به موفقیت برسید، البته ما در این فضا بیگانه نیستیم و در عربستان هم گاهی هوا گرم می‌شود

 

وی در پاسخ به سؤالی در رابطه با اینکه با توجه به حضور تیم‌های قدرتمند در این گروه  کدام تیم‌ها را صاحب شانس صعود می‌داند، عنوان کرد: نمی‌توان این مسئله را پیش‌بینی کرد، اما سه تیم ایران، عربستان و کره شمالی شانس صعود هستند که امیدوارم ما به‌عنوان تیم اول صعود کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.