کد خبر: 1546619/43 زمان: 13:17   1397/05/27 بازدید: 5,767

نمایشگاه عکس های برگزیده جام جهانی 2018

سفر متفاوت با عکاسان ورزشی به روسیه

جمعی از بهترین عکاسان ورزشی ایران آثاربرگزیده شان از جام جهانی 2018 را در نمایشگاهی گرد آورده اند که تماشای آن می تواند تجربه ای متفاوت و لذتبخش برای علاقمندان به هنرعکاسی و البته فوتبال باشد.

به گزارش" ورزش سه" نمایشگاهی متفاوت و جالب از روزجمعه در گالری آریانا در منطقه الهیه تهران آغاز شده است. در این نمایشگاه آثاربرگزیده جمعی از بهترین عکاسان ورزشی ایران برای علاقمندان به هنرعکاسی و ورزش فوتبال به مدت ده روز به نمایش در می آیند. در متن معرفی این نمایشگاه که عکس های برگزیده این عکاسان از جام جهانی 2018 روسیه در آن به نمایش در می آید آمده است:« از جام های جهانی عکس ها به یادگار می مانند، لحظه هایی که گذر زمان نه مویشان را سفید می کند و نه رنجورشان می کند، پس درست در لحظه بازوبسته شدن دیافراگم انگار جاودانگی رازش را با ما تقسیم می کند .

 


از روسیه ۲.۱۸ زمان زیادی نگذشته اما سالها بعد وقتی دوباره این عکس ها را مرور کنی مثل این که با تونل زمان به سارانسک و سن پترزبورگ برمی گردی. وقتی همه چیز زندگی  در نود دقیقه های متوالی و شوق و التهاب پیروزی و برزخ شکست خلاصه می‌شد، لحظاتی که عکاس ها با کاورهای سبز مثل ماموران الهی سعی در جاودان کردن اش داشتند.


آیا موفق شده اند؟ نمایشگاه را ببینیم


در این نمایشگاه آثار عکاسان سرشناسی در عرصه عکاسی ورزشی  به نام های فرشاد عباسی، ابوالفضل امان الله، امیرحسین خیرخواه،  سعید زارعیان، محمد کرمعلی برای علاقمندان به نمایش در می آید. این نمایشگاه از 28 مرداد تا 6 شهریور در گالری آریانا در الهیه، خیابان فیاضی پذیرای دوستداران عکاسی و فوتبال است.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.