حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1546621/2 زمان: 13:24   1397/05/27 بازدید: 14,823

پرسپولیس لیگ یک به دنبال 3 امتیاز بی دردسر

آیا تیم بانی گستر با هدایت حسین خطیبی فردا در دومین بازی خود مقابل پرسپولیس پاکدشت حاضر می شود؟

به گزارش ورزش سه، در یکی از بازی های مهم هفته دوم رقابت های لیگ دسته اول پرسپولیس پاکدشت مقابل بانی گستر قرار خواهد گرفت، مسابقه ای که یک روز به تاخیر افتاده تا شاید این تیم سابقا تبریزی و فعلا ارومیه ای بتواند با حل مشکلات اولین بازی خود را برگزار کند. جالب اینکه پرسپولیس پاکدشت نیز یک تیم نوپاست که البته با فرهاد کاظمی در هیات یک مدعی وارد رقابت ها شده است. کارون اروند و پرسپولیس پاکدشت تیم هایی که تازه از لیگ دسته دوم به لیگ یک آمده اند در بازی اول خود نتوانستند با تجربه سرمربیانی که سال ها در فوتبال حضور دارند اولین پیروزی شان را دشت کنند.

 


البته شرایط بازی های لیگ دسته دوم با لیگ یک و لیگ برتر متفاوت است و به همین دلیل توقع پیروزی در اولین بازی این دو تیم کمی دور از ذهن بود. البته میثاقیان و کاظمی در رویارویی هایشان کمتر پیش آمده که نسبت به یکدیگر برتری داشته باشند و اکثر بازی هایشان را با همین نتیجه تساوی به پایان رسانده اند.


این دو مربی باتجربه و مورد علاقه رسانه ها فردا مقابل تیم های بانی گستر و مس رفسنجان به میدان می روند که البته همانطور که گفته شد بازی تیم فرهاد کاظمی پرسپولیس پاکدشت ممکن است برگزار نشود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.