حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1547269/31 زمان: 18:32   1397/05/29 بازدید: 26,472

پیشنهاد نجومی باشگاه چمپیونشیپی برای کونته

آندره آ راتریتزانی، مالک باشگاه لیدز یونایتد تایید کرد که قصد داشته پیشنهاد 20 میلیون یورویی به کونته برای هدایت این تیم ارائه کند.

به گزارش "ورزش سه"، راتریتزانی در ماه می 2017 مالکیت باشگاه را برعهده گرفت و در جوئن امسال، مارچلو بیلسا را به عنوان سرمربی جدید این تیم منصوب کرد. بیلسا در این فصل، 3 پیروزی با این تیم چمپیونشیپی به دست آورده و بسیاری معتقدند که لیدز امسال می‌تواند برای اولین بار پس از سال 2014، به لیگ برتر بازگردد. با این حال، راتریتزانی پیش از انتخاب بیلسا، قصد داشته کونته را به عنوان سرمربی تیمش انتخاب کند.

 

 

 

 

او گفت:" کونته در لیست ما بود و با حضور او ما از صعود به لیگ برتر مطمئن بودیم. من حتی قصد داشتم پیشنهادی 20 میلیون یورویی به او ارائه کنم. سپس با رانیری صحبت کردم که او نیز تمایل به حضور در تیم ما داشت ولی از آنجا که منتظر پیشنهاد یک تیم بزرگ بود، پیشنهاد ما را رد کرد. من حتی با مارتینز هم صحبت کردم ولی او روی بلژیک متمرکز بود.

 

در پایان ماه می من با ویکتور اورتا، مدیر ورزشی مان حرف زدم و او گفت که بیلسا می‌تواند گزینه مناسبی باشد ولی جذب او غیرممکن است. این باعث شد من انگیزه پیدا کنم تا با بیلسا مذاکره کنم و در نهایت با 3 میلیون پوند به توافق رسیدیم، رقمی که او با کادر فنی اش به اشتراک می‌گذارد. 10 ساعت در بوینس آیرس مذاکره کردیم. او 20 بازی تیم ما را دید و خیلی سریع بازیکنان را شناخت، حتی جوان ها را. جذب او غیرممکن به نظر می‌آمد ولی او حالا مهره اصلی ماست."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.