حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1547276/9 زمان: 19:29   1397/05/29 بازدید: 16,219

گرو می تواند جای تیام را پرکند

دین‌محمدی:استقلال نشان‌داد شخصیت قهرمانی دارد

مربی سابق استقلال می گوید این تیم در بیرون از خانه نتوانسته مثل بازی های خانگی نمایش خوبی داشته باشد.

سیروس دین محمدی در این باره به "ورزش سه" گفت: من استقلال را دو حالت دیدم، داخل خونه تیم خوبی است ولی بیرون از خانه استقلال متفاوت بازی می کند. این تیم در بیرون از خانه در فاز حمله ترسو بازی می کند. باید بیرون از خانه در فاز حمله بهتر باشد، شما دیدید استقلال در نیمه اول بازی با پارس جنوبی جم حرفی برای گفتن نداشت اما در نیمه دوم تا پشت محوطه خوب بود ولی نتوانست موقعیت سازی کند.


او ادامه داد: باید بازیکنان جدید سبک بازی شان را با تیم هماهنگ کنند. خودتان می دانید بازی در استقلال و پرسپولیس خیلی متفاوت است و باید بازیکنان زودتر با جو این تیم آشنا بشوند. بالاخره وقتی جوانگرایی می کنی و بازیکنان جدید جذب می کنی باید شکست را هم قبول کنی تا تیم شخصیت پیدا کند و بتواند به روزهای اوج خود برگردد. استقلال جلوی تراکتورسازی شخصیت قهرمانی را نشان داد و فقط ای کاش این تیم کمی بازی تدارکاتی داشت و یا بازیکنانش را زودتر جذب می کرد.


مربی سابق استقلال در مورد عملکرد شفر در استقلال هم می گوید: شفر پارسال نشان داد که خیلی مربی خوبی است. 5 بازیکن خوب جدا شدند و جانشین های آنها زمان می برد تا هماهنگ شوند. به نظر من شفر خیلی خوب کار کرده است و می تواند در این فصل استقلال را قهرمان کند.


دین محمدی در مورد نبود یه مهاجم هدف در استقلال هم می گوید: تیام فصل قبل یک تمام کننده تمام عیار بود. روح الله باقری خوب است ولی اولین تجربه حضور در تیم بزرگ را پشت سر می گذارد. الحاجی گرو هم خوب است و فکر می کنم می تواند مشکل گلزنی استقلال را حل کند.


مربی سابق استقلال در پایان در مورد بازی با السد هم گفت: زمانی  گابی به السد آمد ، من  تعجب کردم چرا لالیگا را رها کرد و به السد آمد ولی بعدا مصاحبه ای خواندم که او گفته بود با تلفن ژاوی پیشنهاد این تیم را قبول کرده است. یک روز گفتم السد دارد برای قهرمانی آسیا آماده می شود و دیگر اینطور نیست که این تیم از نظر بدنی کم بیاورد. با این حال استقلال شخصیت دارد و فکر می کنم با بازی هوشمندانه می توانیم در این بازی پیروز شویم و حتی به قهرمانی آسیا برسیم.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.