حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1549635/39 زمان: 15:27   1397/06/06 بازدید: 48,104

مگر می‌شود استاد و رفیقم را رها کنم؟

پاسخ میثاقی به شایعه جدایی از برنامه نود

مجری و گزارشگر صداوسیما درباره شایعه جدایی‌اش از برنامه نود و عادل‌فردوسی پور توضیحاتی را کرد.

به گزارش ورزش سه، از روز گذشته برخی رسانه‌ها اخباری درباره جدایی محمدحسین میثاقی از برنامه نود و عادل فردوسی‌پور منتشر شده است. از سوی دیگر با انتشار این خبر برخی‌ها شروع به شایعه پراکنی درباره ایجاد اختلاف بین فردوسی‌پور و میثاقی کردندکه البته میثاقی همه این موضوعات را رد می‌کند .او که ظاهرا در جریان انتشار خبر جدایی‌اش از نود و شایعات مطرح شده، نیست توضیحاتی را ارائه کرده است. 


میثاقی در گفت و گوی کوتاهی که با روزنامه شهروند انجام داده در این باره گفته است:‌ »مگر می‌شود آدم با رفیق و همکار و استاد خودش که سال های زیادی است با او کار و زندگی کرده است قطع همکاری کند و از او جدا شود؟ بارها و بارها از نقشی که عادل فردوسی‌پور و حمایت‌هایش در زندگی من داشته صحبت کردم به هیچ عنوان از برنامه نود جدا نشده‌ام. منتهی به خاطر مشغله کاری دیگر نمی‌توانم مثل گذشته برای گزارش‌های مختلف کار کنم.»


میثاقی در ادامه با تاکید بر اینکه حتما باز هم با نود همکاری خواهد داشت گفت: «احتمالا از این پس مصاحبه‌ها، آیتم‌ها یا برنامه‌های ویژه‌ای که قبلا هم نمونه آن را دیده‌اید قرار باشد پخش کنیم را برای نود اجرا خواهم کرد. ما همه خانواده نود هستیم و امکان ندارد که این برنامه را ترک کنیم. الان هم به خاطر اینکه مشغله کاری‌ام زیادتر شده فقط زمان حضورم در نود کمتر شده است. وگرنه همانطور که گفتم مگر می‌شود از کسی که انقدر با او رفاقت دارم و قبولش دارم جدا شوم؟»


او حرف‌هایش را اینطور به پایان برد:‌«کاری به شایعات ندارم. همان‌طور که می‌دانید من مجری برنامه فوتبال 120 هم هستم که تهیه‌کننده‌اش آقای فردوسی‌پور است. پس ارتباط من با ایشان مثل گذشته است و چیزی تغییر نکرده است.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.