حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1551490/42 زمان: 23:23   1397/06/13 بازدید: 9,693

تیم منتخب هفته دوم بوندسلیگای آلمان

ستاره های بایرن مونیخ با نمایش درخشان مقابل اشتوتگارت، بیشتر پست های تیم منتخب هفته را به خود اختصاص دادند.

به گزارش "ورزش سه"، بازی های این هفته بوندسلیگا با تساوی بدون گل دورتموند برابر هانوفر اعلام شد تا زنبورها از همین ابتدای فصل از بایرن مونیخ عقب بیفتند. در ادامه بایرن موفق شد با نتیجه 0-3 و ارائه یک نمایش تماشایی اشتوتگارت را مغلوب کرده و با قرار گرفتن در صدر جدول، خود را به عنوان مدعی شماره یک فتح جام معرفی کند و باید دید آیا تا پایان کسی قادر به باز پس گرفتن این رتبه از آنها خواهد بود یا خیر.

 

برتری 1-3 هوفنهایم برابر فرایبورگ از دیگر نتایج جالب این هفته بود و ولسفبورگ نیز با 3 گل لورکوزن را مغلوب کرد تا در کنار بایرن و هرتا، تنها تیم های 6 امتیازی این فصل باشند.

 

دروازه بان: یان سومر- گلادباخ

 

 

آزبورگ این هفته فرصت های زیادی را در برابر گلادباخ ایجاد کرد اما به لطف درخشش فوق العاده سومر و ثبت 6 عکس العمل، دروازه این تیم تنها یک بار باز شد و در نهایت گلادباخ در دیداری دشوار موفق شد یک امتیاز کسب کند.

 

نوردی موکیله- لایپزیش

 

 

مدافع راست لایپزیش در جریان تساوی 1-1 تیمش مقابل دوسلدورف بسیار خوب بازی کرده و در همه جای زمین دیده شد. تحرک فراوان و ارسال های موفق از جناح راست باعث شد نام موکیله در تیم هفته قرار گیرد.

 

جفری گوئولئوو- آگزبورگ

 

 

یک حضور موفق و قابل اطمینان در خط دفاعی آگزبورگ باعث شد نام گوئولئوو نیز در تیم منتخب هفته دوم بوندسلیگا قرار گیرد. اوج عملکرد او نجات دادن دروازه آگزبورگ و کشیدن یک توپ از روی خط دروازه بود که باعث شد تیمش در نهایت به یک امتیاز دست پیدا کند.

 

کان ایهان- فورتنا دوسلدورف

 

 

کان آیهان مدافع سابق و باکیفیت باشگاه شالکه در دیدار این هفته تیمش مقابل لایپزیش درخششی فراتر از تصور داشت. آیهان در این دیدار در 72 درصد دوئل های هوایی پیروز شده و در کل جریان بازی تنها یک خطا مرتکب شد تا نظر کارشناسان را به خود جلب کند.

 

جروم روسیلون- ولفسبورگ

 

 

مدافع چپ جدید ولفسبورگ را باید یه خرید موفق برای ولفسبورگ دانست. روسیلون در جریان برتری 1-3 تیمش مقابل ولفسبورگ نمایشی مسحتکم و قابل اطمینان ارائه داده و با یک ارسال تماشایی زمینه ساز یکی از گل های تیمش نیز لقب گرفت.

 

اندری دودا- هرتابرلین

 

 

در جریان برتری مهم 0-2 هرتا برابر شالکه، دودا مرد همه کاره تیمش در میدان بود و موفق شد هر 2 گل هرتا را به ثمر برساند. گل دوم دودا با یک ضربه ایستگاهی فوق العاده در اوقات اضافی وارد دروازه شالکه شد و او یک تنه زمینه برتری تیمش را فراهم کرد.

 

لئون گورتسکا- بایرن مونیخ

 

 

هافبک جوان و جدید الورود بایرن مونیخ در اولین دیداری که در ترکیب ثابت این تیم قرار گرفت به خوبی جواب اعتماد کوواچ را داد. گورتسکا در بازی مقابل اشتوتگارت گل اول تیمش را با یک ضربه فنی و دقیق به ثمر رسانده و در ادامه یک پاس گل هم ارسال کرد تا نقش مهمی در برتری 1-3 بایرن ایفا کند.

 

توماس مولر- بایرن مونیخ

 

 

مهاجم باتجربه و کهنه کار بایرن مونیخ در 2 بازی اول تیمش در بوندسلیگا زیر نظر نیکو کوواچ شروعی موفقیت آمیز داشته است. مولر در جریان پیروزی این هفته بایرن مقابل اشتوتگارت هم یک گل زد و هم یک گل ساخت تا یکی از بهترین بازیکنان این هفته بوندسلیگا لقب گیرد.

 

یویا کوبو- نورنبرگ

 

 

کوبو 24 ساله که به صورت قرضی از باشگاه خنت راهی نورنبرگ شده، تا همینجای فصل نیز نشان داده انتقال موفقی بوده است. با سرعت فراوان و گام های سریع، این ستاره ژاپنی مرد اول تیمش در جریان تساوی نورنبرگ مقابل ماینتس لقب گرفت.

 

رابرت لواندوفسکی- بایرن مونیخ

 

 

بابیرن مونیخ بی شک از تلاش فراوان و سماجت برای حفظ رابرت لواندوفسکی در تیمش رضایت دارد. لواندوفسکی این هفته موفق شد دومین گل خود در بوندسلیگا را به ثمر رسانده و زمینه ساز گل مولر هم لقب گیرد. بی شک ستاره لهستانی بایرن مونیخ امسال هم بخت اول کسب جایزه آقای گلی بوندسلیگا خواهد بود.

 

آدام شالی- هوفنهایم

 

 

مهاجم باتجربه هوفنهایم این هفته یک بار دیگر ثابت کرد هنوز هم بازیکن خطرناکی در محوطه جریمه است. آدام شالی در جریان برتری 1-3 تیمش برابر فرایبورگ فوق العاده بود و 2 بار دروازه حریف را باز کرد تا حالا با زدن 3 گل در 2 بازی، آقای گل فعلی بوندسلیگا لقب گیرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.