حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1555375/42 زمان: 20:19   1397/06/30 بازدید: 4,488

اسپالتی: اهمیت سمپدوریا همانند تاتنهام است

لوچانو اسپالتی، سرمربی ایتالیایی اینتر دیدار مقابل سمپدوریا را همانند بازی برابر تاتنهام مهم ارزیابی می کند.

به گزارش "ورزش سه"، اینتر این هفته و بعد از چند نتیجه ضعیف در سری آ، در دیداری دراماتیک موفق شد تاتنهام را در لیگ قهرمانان مغلوب کند و اسپالتی شخصیت اینتر در این دیدار را مورد ستایش قرار داده است.

 

 

اسپالتی گفت: "در بازی مقابل تاتنهام مسئله، شخصیت تیمی بود زیرا زمانیکه ما از حریف عقب بودیم هم هجومی بازی کردیم و بعد از گل تساوی همچنان باور داشتیم که می توانیم به پیروزی برسیم و من این روحیه را خیلی دوست داشتم. نمی دانم زمان کافی برای ریکاوری داشتیم یا نه زیرا دیدار مقابل تاتنهام بیش از یک بازی معمولی از بازیکنان اینتر انرژی گرفت.

 

بازی و پیروزی مقابل سمپدوریا همانند دیدار برابر تاتنهام است. ورسالیکو هنوز آماده بازی کردن نیست و باید تمرینات اختصاصی داشته باشد. نتایج اینتر در سری آ هنوز خوب نیست اما من روحیه حرفه ای تیمم را ستایش می کنم و معتقدم نباید اجازه دهیم از نظر روحی دچار افت شویم زیرا پیروزی در دیدار مقابل سمپدوریا ارزشی فراتر از پیروزی در 2 دیدار متوالی دارد.

 

درخشش ایکاردی؟ برای اینکه یک بازیکنان بزرگ باشید به مقداری استعداد نیاز دارید اما برای 95 دقیقه تلاش شما باید یک شخصیت بزرگ داشته باشید."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.