حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1556191/39 زمان: 12:13   1397/07/02 بازدید: 18,918

انگیزه ویژه زوج تقوی - پیروانی

تراکتور همچنان به دنبال مربی خارجی است؟

با وجود اعلام قبلی مسئولان تراکتورسازی فعلا خبری از انتخاب سرمربی جدید برای این تیم نیست.

به گزارش "ورزش‌سه"، بعد از جدایی جان توشاک ولزی از تراکتورسازی، محمدرضا زنوزی مالک این باشگاه اعلام کرد سرمربی بعدی که به احتمال 90 درصد خارجی است طی روزهای آینده انتخاب خواهد شد. بعد از صحبت های زنوزی در برنامه نود باشگاه تراکتورسازی بیانیه ای صادر کرد که طی آن مذاکره با نام های مطرح شده برای قبول هدایت تیم تکذیب و البته اعلام شد که روند انتخاب سرمربی بعد از دیدار با پدیده از سر گرفته می شود.


در چنین شرایطی محمد تقوی به عنوان مربی موقت انتخاب و او در کنار امیرحسین پیروانی امور فنی را جلو بردند. در بازی روز گذشته نیز آنها تیم را مقابل پدیده مشهد هدایت کردند.


حالا اما با گذر از دیدار تراکتورسازی و پدیده هواداران تبریزی در انتظار انتخاب سرمربی جدید تیم خود هستند. در چنین شرایطی اما مسئولان تراکتورسازی هیچ اعلامی درباره مذاکره با مربیان مختلف برای انتخاب سرمربی جدید نکرده اند و تقریبا در سکوت خبری بسر می برند.


سوالی که در این باره پیش می آید این است که آیا مسئولان تراکتورسازی همچنان به دنبال جذب مربی خارجی هستند یا اینکه فعلا به کادرفنی کنونی می خواهند فرصت بدهند. باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی در این باره رخ می دهد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.