حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1556554/9 زمان: 19:41   1397/07/03 بازدید: 55,993

جلسه عجیب جلوی چشم خبرنگاران

شفر نفرات اصلی اش را برای دربی لو داد؟

سرمربی استقلال امروز در تمرینی که خبرنگاران در آن حضور داشتند دست به کار عجیبی زد.

به گزارش "ورزش سه"، امروز تمرین استقلال با حضور تعداد زیادی خبرنگار برگزار شد تا آنها وضعیت این تیم پیش از بازی با پرسپولیس را به بیرون مخابره کنند.


تمام بازیکنان راس ساعت ١٨:٣٠ در زمین تمرین حاضر شدند اما به یکباره به آنها اعلام شد که به رختکن بروند چراکه شفر می خواهد برای آنها جلسه بگذارد.


ابتدا تمامی بازیکنان به رختکن رفتند اما بعد از گذشت چند دقیقه تعداد زیادی از آنها برگشتند و جلسه با حضور  نفرات اصلی ادامه پیدا کرد.


به جز سیدحسین حسینی و مهدی رحمتی که در زمین ماندند و تمرین کردند، نفراتی مثل خسرو حیدری، منتظری، وریا غفوری، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، میلاد زکی پور، علی کریمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، نویمایر، الحاجی گرو، مرتضی تبریزی و روح الله باقری بازیکانی بودند که در رختکن با شفر جلسه گذاشتند.


با این شرایط به نظر می رسد این بازیکنان شانس اول بازی کردن در دربی هستند و سایر بازیکنانی که در زمین ماندند شانس زیادی برای بازی در این بازی حساس را ندارند.


شفر امروز با برگزاری جلسه به نوعی نفرات اصلی خود را برای دربی مشخص کرد مگر اینکه او بخواهد با استفاده از انتشار این خبر در رسانه ها سرمربی پرسپولیس را گمراه کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.