کد خبر: 1556619/31 زمان: 09:32   1397/07/04 بازدید: 15,822

مورینیو: می‌دانستم فیل جونز پنالتی خراب می‌کند

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد مدعی شد که وقتی فیل جونز پشت پنالتی ایستاد، می‌دانسته که ضربه از دست خواهد رفت و تیمش حذف خواهد شد

به گزارش "ورزش سه"، یونایتد در ابتدا  با گل زودهنگام خوان ماتا از حریف پیش افتاد ولی ولیسون در دقیقه 60 کار را به تساوی کشاند. در ادامه سرخیو رومرو در دقیقه 67 اخراج شد تا کار یونایتدی ها در دقایق باقی مانده بسیار سخت شود. در دقیقه 85 بار دیگر دربی پیش افتاد ولی مروان فلینی در ثانیه های پایانی و در دقیقه 95، بار دیگر کار را به تساوی کشاند تا بازی به پنالتی کشیده شود.

 

ضربات پنالتی نیز با تساوی 7-7 پیش می‌رفت که ضربه پنالتی دربی به گل تبدیل شد ولی فیل جونز موفق نشد ضربه اش را به گل تبدیل کند تا تیمش شکست خورد و حذف شد. پس از بازی مورینیو مدعی شد که از وقتی فیل جونز پشت توپ ایستاده، می‌دانسته موقعیت از دست خواهد رفت.

 

 

 

 

او گفت:" من حرف های بازی قبلی را برای تیم تکرار کردم، رختکن حریف ما کاملا متحد بود و به پیروزی در این بازی باور داشت زیرا نمایش خوبی داشتند و واقعا خوب کار کردند. باید بازی را تمام می‌کردیم که این اتفاق نیفتاد. در نیمه دوم نتوانستیم سوار بر بازی شویم و تنها پس از گل تساوی که دریافت کردیم، واکنش داشتیم که به نظر من خوب نبود. ترجیح می‌دادم تیمم فعال باشد ولی وقتی بازی 1-1 بود، اخراجی دادیم و کارمان سخت شد. با یک بازیکن کمتر، دچار مشکل شده بودیم و نمی‌خواستیم تا لحظه آخر شکست بخوریم.

 

نوبت پنالتی ها رسید و یک نفر باید آن را از دست می‌داد. وقتی دیدم پنالتی ها به بعد از شش رسید و نفر هفتم پشت توپ ایستاد، می‌دانستم که فیل جونز نمی‌تواند توپ را به گل تبدیل کند. می‌دانستم دچار مشکل خواهیم شد."

مورینیو سپس در پاسخ به خبرنگاری که مدعی شده بود آقای خاص در حال انتقاد از تیمش است گفت:" فکر می‌کنید من انتقاد می‌کنم؟ نه من اینطور فکر نمی‌کنم. این به معنای انتقاد از تیم نیست، من به تیم تعلق دارم. فکر نمی‌کنم وقتی شما می‌گویید انتقاد، درست می‌گویید. واقعا می‌خواهید من برایتان موضوع را آنالیز کنم. شما می‌خواهید بگویم که بازی فوق العاده ای انجام دادیم؟ واقعیت این است که در نیمه دوم، حریف بهتر کار کرد و ما نتوانستیم مثل آنها باشیم."

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.