حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1557708/50 زمان: 11:31   1397/07/08 بازدید: 17,699

خنجر آلکاسر بر قلب دروازه بان لورکوزن (عکس)

در جریان بازگشت رویایی بوروسیا دورتموند در خانه‌ی لورکوزن، زنبورهای زرد ابتدا 2-0 عقب افتادند ولی ظرف 25 دقیقه به ثمر رساندن چهار گل، با پیروزی به خانه برگشتند.

به گزارش "ورزش سه"، عجیب‌ترین گل این بازی اما گل آخر و دومین گل پاکو آلکاسر مهاجم اسپانیایی دورتموند بود که در دقیقه‌ی 90+4 به ثمر رسید. آنهم در حالی که دروازه‌ی لورکوزن خالی مانده بود چرا که دروازه‌بان این تیم لوکاس هرادکی در دروازه نبود. درحالیکه چیزی به صدا در آمدن سوت بازی باقی نمانده بود لورکوزن صاحب یک ضربه‌ی ایستگاهی پشت محوطه‌ی جریمه‌ی دورتموند شد.


اینکه وقتی تیمی در آخرین ثانیه‌های بازی به دنبال زدن گل تساوی است همه‌ی بازیکنانش و حتی دروازه‌بان ها گاهی جلو آمده و در محوطه‌ی  جریمه‌ی حریف حاضر می‌شوند چیز عجیبی نیست. به خصوص وقتی در این ثانیه‌ها یک ضربه‌ی آزاد اعلام می‌شود بارها پیش آمده که شاهد جلو کشیدن دروازه‌بان ها برای ایجاد برتری عددی در محوطه‌ی جریمه‌ی حریف بوده‌ایم.


لورکوزن هم که ابتدا 2-0 از دورتموند پیش افتاده بود و خود را تا دقیقه‌ی 65 برنده‌ی بازی می‌دانست می‌خواست از آخرین فرصت خود نهایت استفاده را بکند. این بود که لوکاس هرادکی از دروازه بیرون آمد تا به یارانش در آخرین هجوم روی دروازه‌ی دورتموند کمک کند. اما عجیب این بود که هرادکی پشت خط محوطه‌ی جریمه‌ی دورتموند ایستاد تا عملاً درون محوطه‌ی جریمه به فشار بیشتر و افزایش برتری عددی یارانش کمک نکند.


 حرکت عجیب هرادکی باعث شد بعد از دفع توپ، یاران دورتموند بازی را به سمت چپ برده و با دو پاس توپ را به مهاجم تیزپا و فرصت‌شناس اسپانیایی‌شان پاکو آلکاسر بسپارند. هرادکی در این لحظات به سرعت در حال برگشتن به عقب بود ولی پاس آخر دورتموندی‌ها از سمت چپ در میانه‌ی میدان، چندین قدم جلوتر از هرادکی به آلکاسر رسید تا او با یک بغل پای ساده دروازه‌ی بدون دروازه‌بان را باز کرده و دومین گل خود و چهارمین گل دورتموند را وارد دروازه کند.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.