کد خبر: mBoR زمان: 19:09 1397/07/19   بازدید: 37724

چهره‌های ورزشی، سیاسی و ... در تشییع شفیع(عکس)

در حالی مراسم تشییع پیکر گزارشگر و مجری با سابقه ورزشی ایران امروز پنج‌شنبه برگزار شد که چهره‌های سرشناسی در این مراسم حضور داشتند.

به گزارش "ورزش سه"، مراسم وداع با پیکر و تشییع زنده یاد بهرام شفیع، مجری ورزشی و رئیس فدراسیون هاکی که دو شب قبل بر اثر عارضه قلبی جان خود را در سن 62 سالگی از دست داد، ظهر امروز در مسجد بلال صدا و سیما برگزار شد که مسؤولان سیاسی و ورزشی، ورزشکاران، گزارشگران و ... در آن حضور پیدا کردند.

 

در این مراسم که جواد خیابانی اجرای آن را بر عهده داشت، اقامه نماز میت توسط حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی که از اقوام مرحوم بهرام شفیع هم بود، انجام گرفت و در کنار چهره‌های سرشناس ورزشی و غیر ورزشی، عموم مردم نیز حضور داشتند و وداع با شکوهی با پیکر این گزارشگر و مجری با سابقه ورزش ایران داشتند.

 

عبدالعلی علی‌عسگری رئیس سازمان صدا و سیما، حبیب کاشانی، علی فتح‌الله‌زاده، محمد رویانیان، پرویز مظلومی، عبدالله ویسی، عادل فردوسی‌پور، جواد خیابانی، احسان حدادی، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، شاهرخ شهنازی دبیر کمیته ملی المپیک،  طباطبایی و ... از چهره‌های سرشناسی بودند که در مراسم وداع با پیکر زنده یاد بهرام شفیع شرکت کردند.

 

بعد از اقامه نماز و صحبت‌های خانواده و برخی مسؤولان و همکاران نزدیک این گزارشگر با سابقه ورزشی، پیکر زنده یاد شفیع برای خاکسپاری به امامزاده حکیم خاتون واقع در باغ فیض انتقال داده شد؛ ضمن اینکه مراسم ترحیم وی از ساعت 15 الی 16:30 فردا جمعه در مسجد بلال صدا و سیما برگزار می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

عکس‌ها: باشگاه خبرنگاران