کد خبر: pA33 زمان: 14:52 1397/07/20   بازدید: 13967

برد پُر گل تراکتور برابر عقاب‌های تبریز

شاگردان محمد تقوی در دیداری تدارکاتی موفق به پیروزی برابر عقاب تبریز شدند.

به گزارش "ورزش سه"، تراکتورسازی که در هشت هفته اخیر لیگ برتر ۱۳ امتیاز گرفته و در جایگاه ششم جدول است، از فرصت دومین وقفه مسابقات لیگ استفاده کرده و برای حفظ آمادگی بازیکنانی که ملی پوش نیستند، دیداری دوستانه در نظر گرفته است.

 

با نظر کادر فنی تراکتورسازی، این تیم از ساعت ۱۲ امروز در ورزشگاه بنیان دیزل در مسابقه‌ای تدارکاتی به مصاف تیم عقاب تبریز رفت که محسن فروزان، محمد طیبی، علی عبدالله زاده، دانیال اسماعیلی‌فر، رضا شربتی، مهدی مهدی‌پور، علی‌رضا نقی‌زاده، احسان پهلوان، قائم اسلامی‌خواه، یوکیا سوگیتا و لی اروین نفرات اصلی این تیم در شروع بازی بودند.

 

هروین که بعد از پیوستن به تراکتورسازی هنوز فرصت چندانی برای نمایش توانایی‌های خود در لیگ برتر  پیدا نکرده، در این مسابقه تدارکاتی موثر ظاهر شد و دو دقیقه بعد از شروع بازی توانست گلزنی کند.

 

در دقیقه ۱۸ روی پاس احسان پهلوان به مقابل دروازه عقاب، هروین گل دوم خود و تراکتورسازی را به ثمر رساند و کمتر از دو دقیقه بعد هم این مهاجم توانست ارسال اسلامی‌خواه را با ضربه سر تبدیل به گل سوم تراکتور کند و موفق به ثبت هت‌تریک شود.

 


دروازه تراکتورسازی در دقیقه ۲۹ روی ضربه ایستگاهی بازیکن عقاب باز شد و نیمه اول با برتری ۳ بر یک تراکتورسازان خاتمه یافت؛ عقاب در دقیقه ۶۶ از روی نقطه پنالتی توانست گلزنی کند که چهار دقیقه بعد از آن، نصرآزادی روی ارسال پهلوان موفق شد چهارمین گل تراکتور را به ثمر رساند تا شاگردان تقوی در این دیدار تدارکاتی به برتری ۴ بر ۲ برسند.

 

تراکتورسازی روز شنبه، بیست و هشتم مهرماه در آخرین مسابقه هفته نهم لیگ برتر مهمان صنعت نفت آبادان خواهد بود.