کد خبر: rANx زمان: 15:52 1397/07/20   بازدید: 24048

کاوه رضایی خندان با بروژ استارت زد

بازگشت ستاره ایرانی از مصدومیت (عکس)

طرفداران بروژ بعد از شنیدن خبر آزادی سرمربی کروات دومین خبر خوش را هم شنیدند چون شاهد بازگشت گران ترین خرید این فصل خود بودند.

 


به گزارش "ورزش سه"، بعد از نزدیک به شش هفته دوری از تمرینات کاوه رضایی ستاره ایرانی و خرید پنج میلیون یورویی باشگاه بروژ هم زمان با بازگشت ایوان لکو سرمربی کروات، تمریناتش را با سایر ستاره های این تیم آغاز کرد تا خبر از پایان دوران مصدومیت بدهد.


ستاره ایرانی بعد از آسیب دیدگی شدید از ناحیه زانو در جدال با لوکرن برای مدتی طولانی از حضور در بازی های رسمی دور ماند. کاوه حتی با مخالفت باشگاه دومین اردوی آماده سازی تیم ملی را نیز از دست داد تا زانوی خود را به صورت کامل مداوا کند که این روند درمانی دیروز به پایان رسید.


امروز تمرینات بروژ در حالی همراه با نوجوانان و نونهالان باشگاه در فستیوالی جذاب در کمپ تمرینی جان بریدل برگزار شد که همراه با بازگشت ایوان لکو به تمرینات بعد از بازداشت 48 ساعته به خاطر پرونده"موجیپولی" مهاجم ایرانی هم  لبخند بر لب به تمرینات بازگشت و سرحال و قبراق به کارهای تاکتیکی و تکنیکی پرداخت.


سایت های بلژیکی با انتشار تصاویری از آغاز تمرینات کاوه رضایی با بروژی ها از حضور او در ترکیب این تیم برای بازی با واسلندبورن در بازی پیش رو خبر دادند تا دوران غیبت این ستاره سرشناس از ترکیب اصلی به پایان برسد.