کد خبر: 1560924/13 زمان: 22:27   1397/07/21 بازدید: 17,443

رضاوند: نمی‌خواهیم به استقلال ببازیم

هافبک سایپا امیدوار است عملکرد فصل قبل برابر استقلال را در بازی پیش رو مقابل این تیم تکرار کنند و به تساوی یا پیروزی برسند.

به گزارش "ورزش سه"، آرش رضاوند درباره تاثیر تعطیلی بازی‌های لیگ در روند نتیجه‌گیری تیم‌هایی مثل سایپا اظهار کرد: این وقفه‌ها یک مقدار بازیکنان را از نظر انگیزشی پایین می‌آورد؛ تا بازیکنان دوباره کنار هم جمع شوند و دو، سه بازی انجام دهند، باز هم مسابقات تعطیل خواهد شد که بازیکنان را اذیت می‌کند.

 

او ادامه داد: این وقفه‌های لیگ شرایط تیم ما را طوری می‌کند که بازیکنان همیشه باید بدنسازی انجام دهند تا از نظر بدنی از سایر تیم‌ها عقب نیافتند؛ خدا را شکر شرایط تیم ما خوب است و نفراتی هم که آسیب دیدگی داشتند، رسیده‌اند؛ خوشبختانه تا اینجا خوب نتیجه گرفتیم و ان‌شاالله عملکردی مثل فصل قبل داشته باشیم.

هافبک- مهاجم سایپا درباره بازی آینده تیمش برابر استقلال عنوان کرد: استقلال الان ۳ امتیاز کمتر از ما دارد ولی اگر فاصله امتیازی ما با آنها ۱۵ امتیاز هم باشد، بازی با این تیم همیشه شرایط خاص خود را خواهد داشت و سخت است؛ استقلال طرفداران زیادی دارد و جوانان باانگیزه‌ای برای آنها بازی می‌کنند که هر لحظه می‌توانند نتیجه مسابقه را تغییر دهند.

 

رضاوند اضافه کرد: تیم ما در شرایط خوبی است و ما هم جوانان توانمندی داریم ولی مسابقه با استقلال از آن دیدارهایی است که نمی‌توان آن را پیش‌بینی کرد؛ فصل قبل یک برد و یک مساوی با استقلال داشتیم و امیدوار هستم این بار هم شکست نخوریم؛ قطعا بازیکنانی که مقابل استقلال و پرسپولیس بازی می‌کنند، انگیزه بالایی برای خودنمایی دارند؛ به ویژه برای تیم ما که در کل فصل تنها سه، چهار مسابقه آن پخش زنده خواهد داشت و بازیکنان ما تلاش می‌کنند تا بیشتر دیده شوند.

 

او ادامه داد: سایپا در این دو سال شخصیتی گرفته که نمی‌توانید پیش‌بینی کنید که استقلال و پرسپولیس برابر این تیم برنده هستند؛ قطعا هدف ما پیروزی برابر استقلال است و برای خوب بازی کردن وارد زمین می‌شویم ولی مساوی هم مقابل این دو تیم نتیجه بدی نخواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.